Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z transmisjami online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona z transmisjami online (/Temat-Strona-z-transmisjami-online-126387)

Strony: 1 2


RE: Strona z transmisjami online - espolecznosc - 03-01-2016 14:20

szczesny ma racje, w polsce policja czy prokuratura znajdą luke żeby ciebie udupić. Mi tam nie grozi najazd polskiej władzy bo mam firmę w Belize i pod sobą masę prawników.


RE: Strona z transmisjami online - MoneyNinja - 03-01-2016 14:55

No a Google.pl? Przecież ono też udostępnia linki do nielegalnych transmisji Lol

Ogólnie tak jak ktoś powiedział - temat jest śliski, chyba nigdzie nie znajdziesz w 100% pewnej informacji, chyba że zasięgniesz wiedzy prawnika Smile

Ogólnie ja bym zrobił to tak: przy każdym linku dał button z możliwością zgłoszenia że ta transmisja jest nielegalna i w regulaminie czy stopce napisać że linki do transmisji zostały znalezione w internecie i że właściciel zaznaczył że są legalne no bo przecież oni też to hostują na jakiś hostingach streamów typu Ustream, Aliez tv a przecież te hostingi mają regulamin, który zabrania wrzucania takich streamów a więc tym samym teoretycznie ten kto to wrzucił zaznaczył że jest to legalna transmisja. Oczywiście nie mówię że ja mam rację to są tylko i wyłącznie moje przypuszczenia.

Kiedyś też chciałem coś takiego zrobić tylko w troche innej formie ale brakło czasu Sad


RE: Strona z transmisjami online - radek0389 - 03-01-2016 15:06

W przypadku takiego portalu podstawą, na której nie można oszczedzac, to usługa prawników specjalizujacych się w tworzeniu regulaminu. Parę tysięcy trzeba wydać.


RE: Strona z transmisjami online - milosz998 - 03-01-2016 15:44

Dobra. Temat do zamknięcia. Zniechęciliście mnie.