Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? (/Temat-Strona-o-zarabianiu-na-TM-co-poprawic-126355)

Strony: 1 2


RE: Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? - Adrjan77 - 06-01-2016 18:32

(05-01-2016 14:13)Lucas napisał(a):  @[Adrjan77]Twoje argumenty są słuszne, jednak... czy osoba szukająca zarobku w Internecie, wchodząc na stronę "zarobek.net" naprawdę musi się zastanawiać, czy to jest strona o zarabianiu przez Internet, czy też strona o współżyciu kanarków hodowlanych?

A ja chcesz naprawić swoją furę i wchodzisz do budynku z napisem "mechanika samochodowa" a w środku widzisz ogromny (bądź co bądź ładnie wizualnie wyglądający) hol, z mnóstwem efektownych gadżetów, będziesz pukał od drzwi do drzwi w poszukiwaniu rzeczonego mechanika,
czy wejdziesz do budynku obok (nawet może i mniej efektownie wyglądającego), ale gdzie po wejściu widzisz faceta usmarowanego po łokcie w smarze, z furami stojącymi na podnośnikach? Smile ja nie mówię, że u niego jest brzydko, ale jest konkretnie. Mam nadzieję, że rozumiesz moją trochę pokręconą analogię, jednak wydaje mi się, że słuszną.
Potencjalny "nowy" odbiorca, po wejściu na stronę daje jej zaledwie kilka sekund, jeżeli w tym czasie nie znajdzie nic co przykuło by jego uwagę (nie mówimy o wodotryskach, a konkretnych informacjach) to niestety szybko naciśnie ctrl+w, bądź krzyżyk na aktualnie otwartej karcie.


RE: Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? - madox91 - 06-01-2016 19:10

Wg. mnie strona dobra. Wizualnie ładnie wygląda. Mało treści i grafiki.


RE: Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? - Adrjan77 - 06-01-2016 19:21

(06-01-2016 19:10)madox91 napisał(a):  Wg. mnie strona dobra. Wizualnie ładnie wygląda. Mało treści i grafiki.

Strona informacyjna i opinia "Mało treści". Kompetentny to ty jesteś...


RE: Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? - Lucas - 06-01-2016 19:46

Dzięki za opinie Wink Co do strony, to zamierzam dodać do niej jeszcze kilka informacji i mam pewien pomysł na jedną zakładkę dla osób, które nie zamierzają inwestować, a chcą szybko zacząć zarabiać. Na stronie głównej prawdopodobnie zmienię jeszcze ten cytat.


RE: Strona o zarabianiu na TM - co poprawić? - Adrjan77 - 28-01-2016 12:51

@Lucas i jak tam strona? spełnia swoje zadanie? Smile