Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nisze, pod które warto założyć stronę - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nisze, pod które warto założyć stronę (/Temat-Nisze-pod-ktore-warto-zalozyc-strone-126048)

Strony: 1 2


RE: Nisze, pod które warto założyć stronę - Krechaman - 27-12-2015 03:14

Tylko co mi z tego jak nie potrafię wypozycjonować takiej strony na jakąś frazę i jak zdobyć ruch niepochodzący ze spamu ;f
Mam już jedną. Każda strona pokazuje mi inną liczbę backlinków. Na jednej mam kilkaset, na innej 0. Nie potrafię optymalizować. Strona w speedtestach wypada bardzie cienko Big Grin Jak kiedyś ogarnę w końcu pozycjonowanie to z chęcią się zajmę CPA


RE: Nisze, pod które warto założyć stronę - rousen - 27-12-2015 06:50

no to postaw na kogoś kto Ci wypozycjonuje strone


RE: Nisze, pod które warto założyć stronę - Mailowiec - 27-12-2015 11:45

(27-12-2015 06:50)rousen napisał(a):  no to postaw na kogoś kto Ci wypozycjonuje strone

No i tu zaczyna się problem bo trzeba wyłożyć z własnej kieszeni.
No ale kto nie inwestuje nie liczy zysków Smile


RE: Nisze, pod które warto założyć stronę - Neoko - 03-01-2016 14:41

Ja bardziej polecam zakładanie stron pod usa zarabiając za pomocą adsense lub programy partnerskie jak click bank itp Wink. Można śmiało zarabiać latami nie bojąc się o filtra.