Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów (/Temat-YouTube-promocja-na-plecach-wiekszych-YTuberow-125384)

Strony: 1 2


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - xRevolution - 10-12-2015 21:52

(09-12-2015 14:53)SurpriseYT napisał(a):  Witam!

Już pare lat siedze na YT i mam pytania co do promocji przy pomocy większych kanałów. Ma ktoś wiedzę i doświadczenie? Albo jak można prosić o pomoc kogoś większego, żeby coś ugrać?

- Subskrypcja przez większego kolege coś Nam pomaga?
- Wzajemna subskrybcja?
- Komentowanie, lajkowanie coś pomaga?

Cały czas mnie ludzie atakują na YT, żebym ich subskrybował lub obejrzał ich filmik. Jak to działa bo może przez brak posiadanej wiedzy nie mieszkam w ciepłych krajach ;-) ?

Co do ostatniego: gdy ty wejdziesz w jego film i go polubisz, to twoim widzom pojawia sie w zakładce "Co nowego?", ze oglądałeś i polubiłeś jego film, także większa liczba osob moze go zobaczyc


RE: YouTube - promocja na plecach większych YTuberów - SurpriseYT - 10-12-2015 23:34

Co do tych subów to nie ryzykuje! (może na mniejszym kanale) jak wyłapie bana to będę musiał iść do normalnej pracy Smile

Takie info mam.
Posprawdzajcie sobie wszystkie filmy co do zarabiania. Dolar może się świecić, ale w ustawieniach są powyłączane opcje zarabiania. Na 10% moich filmów musiałem poprawić!|

PS - Kto ma możliwość nabicia dużej ilości subów na YT?