Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)



RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - Zaperr44 - 06-12-2015 21:38

Dzięki za niszę Jerk


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 06-12-2015 23:14

Cena minimalna było 22 000zł i za tyle sprzedam na 90%.
Podatek celny to rożnie naliczają, zależy co idzie.
DHLem do 7dni roboczych, szybciutko się uwijają.
Tak jestem Vatowcem.

hehe jak coś jest na forum to już nie jest niszą Big Grin


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - Guacamoled - 07-12-2015 07:53

Podjąłbyś współpracę z nieletnim?


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 07-12-2015 21:51

ZAKUP 5

Ponownie szybka akcja, potrzebowałem przed świętami. Zamówiłem 1000zegarków, koszt całego zamówienia 10 900zł. Oczywiście muszę owatować więc będzie 13.5zł od sztuki. Wiecie co jest w tym najlepsze ? Chcę wystawić te zegarki po 49zł sztuka.

Więc plan na grudzień sprzedać 1000zegarków i zrobić z 13 500zł - 49 000zł Big Grin

Wiecie że jak bym sprzedał rzeczywiście te 1000 zegarów po takiej cenie to będę musiał opłacić saldo allegro prawie 5000zł ?

Będę informował na bieżąco Smile

OGŁOSZENIE

Szykuję się ostro na walentynki, na 10stycznia najlepiej mieć już towar i wystawiać aukcję bo luzie będą po wypłatach i zaczną już myśleć o walentynkach Smile

Więc jeśli masz budżet, możliwości reklamowe, zaplecze, fanpage itp. Napisz możne wymyślimy coś ciekawego !!

W sprawie współpracy z nieletnim, napisz mi PW co masz do zaproponowania(list motywacyjny Big Grin) zapytam księgowego co możemy podziałać, na pewno coś się znajdzie.

Nie sprowadzam i nie handluję elektroniką, ta branża to ZUO Big Grin


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - chincyk - 07-12-2015 21:54

zuhsm odpisz priv Smile


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - patryk0407 - 07-12-2015 22:23

Zaje... znaczy bardzo fajny dziennik, pierwszy raz coś takiego czytam i się wkręciłem ostro Big Grin
Widzę że ładne kwoty inwestujesz, mam nadzieję że to sprzedasz wsio Big Grin
Powodzenia! Big Grin


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - Serkownik - 07-12-2015 23:35

mysle ze z zakupu 1 i 2 rzeczy co Ci zostaly powinnienes oddac komus do sklepu ew odsprzedac ew sprzedac gdzies na festynach jakos taniej
zawsze kasa sie z inwestycji zwroci
powodzonka zycze !


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - Ratchet - 08-12-2015 01:52

Jak tak patrzę teraz na Allegro, to widzę, że ludzie dalej sprzedają te noże składane w kartę kredytową.

Zegarki to już nie są pierdoły pokroju tych noży, walletów, czy breloków, będziesz dawał na nie jakąś gwarancję?

Powodzenia Big Grin


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - Martin676 - 08-12-2015 01:55

Zauważyłem, że handel tego typu dobrze kwitnie na FB - tematyczne grupy z kupnem i sprzedażą, tworzą ogromne pole do manewru! A zegarki to temat dyskusyjny - klient, który kupuje sikora za mniej niż 50 zł, nie powinien żądać gwarancji Big Grin
Gdyby mnie spotkał taki zakup, byłbym świadomy o jakości towaru, który kupuję i nie porywał się z motyką na Księżyc myśląc, że zegarek przeżyje do następnej wiosny Tongue

A co do dziennika - bardzo przyjemnie się go czyta Wink Good luck!


RE: Iport z Chin - sprzedaż na allegro - Pmxq - 08-12-2015 02:18

Bardzo ciekawy dziennik Smile