Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] (/Temat-Eska-atakuje-Gwalciciel-poluje-na-kobiety-w-Lublinie-UWAGA-WIRUS-124426)

Strony: 1 2 3 4


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - asiorek - 22-11-2015 13:55

Trzeba zawolac np karcza ( bo pewnie to z apki to i Player z hc był ) i zapytać jak to się będzie miało jeśli faktycznie bedo szukać. Tylko będzie przypal jak pomyślą że to ci ludzie u których były te posty na tablicach xddd

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - matimus - 22-11-2015 14:41

@[Karczu] Wołam


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Pasza dla konia - 22-11-2015 14:45

Raczej sprawdzą kod strony i wszystko jest wtedy jasne Lol
Masz tam podany uid z leadsales oraz ref z sieci.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - aero2 - 22-11-2015 14:52

A wiecie dlaczego szukają? Bo ja mnie więcej wiem.
Napisał gimb, że komendant to napisał i w ogóle.
Wiadomo, że Policja tego nie odpuści na pewno.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - kariolmax - 22-11-2015 14:57

Sprawdza po nazwisku, na który był zarejestrowany serwer. Też prosiłbym o stanowisko @[LeadSales] w tej sprawie.


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Pasza dla konia - 22-11-2015 15:00

Leadsales w sumie wypuściło tą viralkę, więc wina spada niekoniecznie na samego earnera. Czy jest jakieś uregulowanie dotyczące użytkowania viralki(samej w sobie nielegalnej) w regulaminie? Lol


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Szlagu - 22-11-2015 15:13

Ważne że hajs się zgadza Big Grin


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - unforgivable - 22-11-2015 15:40

Macie potwierdzenie http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sms-za-30-zlotych-aby-zobaczyc-rzekomych-uchodzcow-gwalcicie,nId,1926115

Wysłane z koziej trąbki


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - Dropczak - 22-11-2015 15:46

Teraz tylko ciekaw jestem ile on hajsu zarobił?


RE: Eska atakuje! Gwałciciel poluje na kobiety w Lublinie? [UWAGA WIRUS!] - unforgivable - 22-11-2015 16:01

Na głupocie ludzi można bardzo wiele skoro już o tym głośno

Wysłane z koziej trąbki