Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! (/Temat-Shop-owo-tapetowy-restock-juz-jutro-12428)

Strony: 1 2 3


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - kubaaa - 25-08-2010 11:33

Ale Lockerz coraz bardziej stawia na Apple, wszystkie inne nagrody jakoś znikają. Niestety już się nie weźmie PS3, bo chętnie bym go zgarnął. Trochę mało jest tych nagród w elektronice, nawet Ipad'a nie ma Sad


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - michal2612 - 25-08-2010 11:34

A ja nie biorę udziału Tongue


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - Magnus - 25-08-2010 11:35

Również wszystkim życzę powodzenia osobiście nie biorę udziału w czwartkowym restocku Big Grin Jest mało nagród może ilościowe będzie dużo.


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - Yanke$ - 25-08-2010 12:00

Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo dobre posunięcie ze strony lockerz. Zdecydowanie wolę PayPala niż electronics i jeżeli 25$ będzie się utrzymywało bardzo długo to SUPER ! Big Grin Oby tak dalej. Jestem na restocku - w planach PayPal 75/50/25$.


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - BartuS - 25-08-2010 12:29

Tutaj jest temat "Na co polujesz na SHOPowo - Tapetowym restocku" http://zarabiam.com/showthread.php?tid=12433&action=lastpost

Tam prosiłbym się wypowiadajcie na ten temat.

Co do tematu, mam nadzieję, że przynajmniej nagród będzie znacznie więcej, i każdy sobie coś wymarzonego zamówi ;]

Życzę każdemu powodzenia, i bez anulacji ;]


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - Parada - 25-08-2010 13:06

Dobrze ze nie biore udzialu w tym Restocku.
P.S Nasz wróżbita (Tech) znowu miał racje, bo wczoraj pisał ze restock odbedzie sie w czwartek... Nice tera mi podaj na priv numery w jutrzejszym duzym lotku Big Grin


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - Athemis - 25-08-2010 14:02

Ja posłucham jak ludzie się denerwują na Ts'ie bo sam dostępu nie mam do niego Big Grin


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - Monster - 25-08-2010 15:36

Ale bądźcie wszyscy na TS i drzyjcie mordy jak bedzie restock. Bo ja nie wieże w powiadamiacze o restocku

Mam pytanko czy pare sekund przed restockiem są jakieś zmiany w reedem ? np. zamykają reedem ?


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - MotorniczyTramwaju - 25-08-2010 15:40

Tak, zamykają.


RE: Shop'owo-tapetowy restock już jutro! - gornada - 25-08-2010 17:48

Po co?