Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-na-stream-ach-123986)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - batman - 13-11-2015 09:17

a mozna stworzyc strone na blogger ?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - GaCeL - 13-11-2015 10:45

Jestem zainteresowany kupnem, ile jeszcze sztuk zostało?
Można GG?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 13-11-2015 15:15

(13-11-2015 09:17)batman napisał(a):  a mozna stworzyc strone na blogger ?

Teoretycznie można, a w praktyce kończy sie to zablokowaniem bloga.

Odpowiedziałem na wszystkie PW.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - GaCeL - 14-11-2015 12:46

Poradnik krótki i treściwy dużo wiedzy, POLECAM!


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - szykiryki - 14-11-2015 19:54

Zapoznałam się z poradnikiem.
Piszę z perspektywy osoby, która ma spoooore doświadczenie w subach (easysub r.i.p Sad), ale zerowy kontakt z programem stream! Smile

Poradnik napisany w prosty i konkretny sposób. Krótki, ale to dla mnie akurat nie wada, jesli znajdują się w nim wszystkie niezbędne informacje.

Autor proponuje rozwiązania z niewielką inwestycją lub też bez. W najbliższym czasie wykorzystam opcję płatną i jestem niemal pewna, że przyniesie naprawdę zadowalający zysk.
Największym problemem może byc stworzenie przyjemnej www, ale skoro ja- niewiasta- tworze proste, zarabiające stronki to inni też dadzą radę, zwlaszcza jesli Alfons zapewni w tym wzgledzie obiecany support Smile.

Cena jak najbardziej ok, ograniczenie ilości sprzedanych publikacji na pewno warto wprowadzić.


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 14-11-2015 21:17

Dziękuje za opinie Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - chacku - 14-11-2015 21:28

@alfonsPL czy zepwniasz sprzedaż max. 10sztuk? Chciałbym kupic ale nie wiem czy za kilka tyg nie będzie to nisza jak facebook..
I czy po zakupie załóżmy dziś, dam rade zarobić załóżmy za miesiąc? Dwa?


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - jasieeks - 14-11-2015 21:31

Aż żałuję, że dopiero za tydzień będą pieniądze. Mam nadzieje, że napiszesz podobny za jakiś czas Tongue


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - alfonsPL - 14-11-2015 21:36

(14-11-2015 21:28)chacku napisał(a):  @alfonsPL czy zepwniasz sprzedaż max. 10sztuk? Chciałbym kupic ale nie wiem czy za kilka tyg nie będzie to nisza jak facebook..
I czy po zakupie załóżmy dziś, dam rade zarobić załóżmy za miesiąc? Dwa?

Sprzedam tyle sztuk, aby nie było wielkiej konkurencji.

Cytat: I czy po zakupie załóżmy dziś, dam rade zarobić załóżmy za miesiąc? Dwa?

Jeśli chodzi Ci o czas trwania niszy/sposobu: póki co nie widać końca czerpania zysków z metody, a moje plany odnośnie jej, to nie tylko - Tak jak Ty wspomniałeś w swoim poście, kwestia miesiąca, dwóch. Moje cele sięgają nawet odległych lat Smile Jeśli jednak chodziło o to jak szybko pojawią się zarobki - to już w pewnej mierze zależy od Twojego wyboru Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj na stream'ach! - chacku - 14-11-2015 21:38

No tak ale zobacz, wiele osób stwierdziło, że 10 osób to max na ten sposób. Nie sądzisz, że mogą mieć racje?