Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! (/Temat-Uwaga-na-wiadomosci-podszywajace-sie-pod-PayPal-123497)

Strony: 1 2 3


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - asiorek - 05-11-2015 08:59

dobrze ze mi takie emaile z automatu lądują do spamu, bo znając mnie bym naklikał. Chociaż patrząc na te strony to sie trochę różnią od oryginału ;D Jerk2


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - rachman - 05-11-2015 18:09

Samo kliknięcie "zazwyczaj" nie zaszkodzi, ale zalogowanie się już na danej stronie na pewno Wink
Najlepiej ręcznie wpisywać adres lub zakładek używać. Najbezpieczniej jednak zerknąć zawsze przed zalogowaniem się do procesora płatniczego/banu na adres czy jest https i adres jakiś dziwny nie jest... To totalne niezbędne minimum Wink


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - Leos2011 - 06-11-2015 10:22

Trzeba być czujnym, ja tez dostałem parę takich maili.


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - MaLiN - 17-11-2015 00:12

Znów z nowego maila: [email protected] , wysyłają fake informacje aby się zalogować.


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - infinity8 - 17-11-2015 00:26

Dzięki za info


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - Assasinoo - 17-11-2015 00:33

Ale po co im to, paypal nie zwróci pieniędzy z powrotem na konto, jeśli opisze się im daną sytuację?


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - MaLiN - 17-11-2015 00:48

To Ty podejmujesz decyzje, wchodząc w taki link. A to, że ktoś się pod nich podszywa, to już powinni złożyć sprawę przeciwko tej fake stronce.


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - seba123xd - 17-11-2015 01:09

(17-11-2015 00:33)Assasinoo napisał(a):  Ale po co im to, paypal nie zwróci pieniędzy z powrotem na konto, jeśli opisze się im daną sytuację?

Zanim zdążą zareagować to oszuści już sobie wypłacą i nie będzie z czego zwracać Lol


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - Assasinoo - 17-11-2015 18:49

(17-11-2015 01:09)seba123xd napisał(a):  
(17-11-2015 00:33)Assasinoo napisał(a):  Ale po co im to, paypal nie zwróci pieniędzy z powrotem na konto, jeśli opisze się im daną sytuację?

Zanim zdążą zareagować to oszuści już sobie wypłacą i nie będzie z czego zwracać Lol

Jeśli PayPal uznaje zwrot, to cofa kasę z powrotem, a jeśli oszust zdąży wypłacić, to oni dają mu ujemny bilans konta i potem windykacja się tym zajmuje, tak wygląda sytuacja w przypadku normalnych osób, a "hakerzy" zapewne to jakoś obejdą. Tak to wygląda w wysłaniu za produkt/usługę, a jak do rodziny/znajomych to wcale nie można cofnąć?


RE: Uwaga na wiadomości podszywające się pod PayPal! - rekki - 17-11-2015 20:02

@Up Z tego co wiem, to się da, ale bardzo ciężko.