Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych (/Temat-Oszusci-wyludzaja-pieniadze-od-bezrobotnych-122901)

Strony: 1 2 3


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Frix93 - 23-10-2015 10:02

Sam miałem taki przypadek ale, że trochę znam się na rzeczy to nie dałem się nabrać Smile Czego ludzie nie zrobią dla pieniędzy..


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - surfer0700 - 23-10-2015 10:03

Idąc tokiem rozumowania co niektórych to oszukiwanie ludzi na darmowe hamburgery jest ok, bo oni mają pracę. Ale oszukiwanie tych którzy nie mają pracy, nie jest już moralne, bo oni są biedni. Xpokerface

Dlaczego wg. Was, mnie można oszukiwać bo ciężko pracuję i mam pracę, a tych którzy jej nie mają nie można oszukiwać bo to nie moralne.

Kto ma bardziej przerąbane, ten kto siedzi na zasiłku i cały dzień nic nie robi, czy ten który ciężko pracuje żeby zapewnić przyszłość sobie i swojej rodzinie?

Odnoszę wrażenie że część z Was ma jakieś wyrzuty sumienia w związku z tym że działa w subach i pisząc 'zarabianie na bezrobotnych jest złe' próbuje je wybielić.

Oj nie ładnie.


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Assasinoo - 23-10-2015 10:23

(22-10-2015 23:32)daniel42na napisał(a):  Jak to nijak? Większość programów opiera się o fake content, w szczególności te wideo, streamy, pliki.

Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie stawiałbym słowa moralność i subskrypcje sms w jednej grupie, bo do siebie nie pasują. Może samotna bezrobotna matka mająca ponad 6 zł na koncie chce zaoszczędzić trochę kasy darmowym doładowaniem 50 zł, i co wtedy hultaje? Samotną bezrobotną matkę okradać?! Najlepiej zmienić suby na coś moralniejszego, np. buxy.


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - surfer0700 - 23-10-2015 10:29

(23-10-2015 10:23)Assasinoo napisał(a):  Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego nie stawiałbym słowa moralność i subskrypcje sms w jednej grupie, bo do siebie nie pasują. Może samotna bezrobotna matka mająca ponad 6 zł na koncie chce zaoszczędzić trochę kasy darmowym doładowaniem 50 zł, i co wtedy hultaje? Samotną bezrobotną matkę okradać?! Najlepiej zmienić suby na coś moralniejszego, np. buxy.

A może udało nam się oszukać jakiegoś gwałciciela? Jaaaa... teraz to już jesteśmy bohaterami, co nie? Lol


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - piotrekprorok - 23-10-2015 10:30

(23-10-2015 10:23)Assasinoo napisał(a):  Może samotna bezrobotna matka mająca ponad 6 zł na koncie chce zaoszczędzić trochę kasy darmowym doładowaniem 50 zł, i co wtedy hultaje?

Równie dobrze można napisać, że samotny bezrobotny ojciec chce zaoszczędzić trochę pieniędzy nie kupując transmisji PPV na KSW i zabiera mu ostatnie pieniądze z konta gdy chce obejrzeć transmisję w internecie. I co wtedy Assasinoo? Lol


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Assasinoo - 23-10-2015 16:35

piotrek przecież ja nie piszę poważnie, tylko ironizuję problem oszukiwania bezrobotnych Big Grin Inna sprawa, że podejrzewam, że zdecydowana większość osób, które nabierają się na suby są bezrobotne, są uczniami na utrzymaniu rodziców :| Oszukiwać bezrobotnych uczniów na utrzymaniu rodziców?


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - zjadamkredki - 23-10-2015 16:42

Reasumując 2 strony tego tematu:

Suby są niemoralne w każdej postaci.


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Max998 - 25-10-2015 23:17

Sporo tej zarazy jest np. na olx.pl chociaż takie oferty od razu widać, że ''śmierdzą'' bo oferują złote gruszki na drzewie z jabłkami. Kilka razy taką ''ofertę'' dostałem jednak od razu zgłaszałem bo trafiała kosa na kamień jak mi ktoś wysyła link z adf.ly lub nawet nie maskuje i np. dostaje link z megadown..
Co najlepsze (lubię czasami ich uświadomić) plują się, że te oferty nie przynoszą im zysków haha..

ŻAŁOSNE! Jak ktoś to czyta i tak zarabia niech wie, że jest OSTATNIM ŚCIERWEM.
Mówię tu o tych co wprost piszą, że chcą kogoś zatrudnić itp. nie mówię o doładowaniach 50zł. itp.

O ile mogę zrozumieć coś takiego w ''konkursach'' tak zarabianie na kimś, kto rozpaczliwie szuka pracy i daje się na to nabrać bo liczy na uśmiech szczęścia kwalifikuje się tylko na strzał w pysk. Wink
Ja sam szukam pracy i czasami wyróżnię ogłoszenie za te 17zł. tak nigdy bym nie wysłał SMS by ''kontynuować'' proces kwalifikacyjny..


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Kickster - 26-10-2015 00:37

Suby nie sa zlem tylko z real contentem, placisz, wiesz za co, dostajesz to i kazdy jest zadowolony.


RE: Oszuści wyłudzają pieniądze od bezrobotnych - Assasinoo - 26-10-2015 01:16

Suby są złem w każdej postaci, bo w przypadku abonamentu spory rachunek się zbiera, do real contentu jedynie jednorazowa opłata premium sms za otrzymany content.