Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka sieć pod stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jaka sieć pod stronę? (/Temat-Jaka-siec-pod-strone-122710)

Strony: 1 2 3


RE: Jaka sieć pod stronę? - bartheez - 19-10-2015 18:30

Reklamy są czyste i moderowane także o to martwić się nie musisz, stawki także są przyzwoite więc przetestuj - ocenisz sam czy się opłaca


RE: Jaka sieć pod stronę? - RoyMaster - 19-10-2015 18:34

Dzięki. Dotąd używałem PopCash na próbę jednak zauważyłem, że strasznie przycinają na kliknięciach. Mam nadzieję, że w RH będzie lepiej.


RE: Jaka sieć pod stronę? - bartheez - 19-10-2015 18:44

Jeśli chcesz popupy to RH jest dobre ale znacznie wyższe eCPM jest na adonly, będę wdzieczny na rejestracje z reflinku: reflink


RE: Jaka sieć pod stronę? - RoyMaster - 19-10-2015 19:27

Jeżeli serwis RH nie będzie dla mnie wystarczający to jak najbardziej zarejestruję się z Twojego ref'a


RE: Jaka sieć pod stronę? - RoyMaster - 25-10-2015 12:17

Niestety na adonly nie mogę dodać strony gdyż jest zbyt świeża. Na RH też chyba długo nie zostanę gdyż po tygodniu testów mój średni CPM dla popup wynosi $0,12 gdzie kliknięć i wyświetleń mam 100%. Ktoś coś poleca jeszcze?


RE: Jaka sieć pod stronę? - bartheez - 25-10-2015 12:23

Jak zbyt świeża??

To mogę polecić jeszcze adnow reflink , są to reklamy native ads tak zrobione że klikalność jest naprawdę na wysokim poziomie, stawki również .


RE: Jaka sieć pod stronę? - fusek - 25-10-2015 15:49

(19-10-2015 18:44)bartheez napisał(a):  Jeśli chcesz popupy to RH jest dobre ale znacznie wyższe eCPM jest na adonly, będę wdzieczny na rejestracje z reflinku: reflink

tam sa jakies reff - contesty na tych stronach?

ostatnio zachwalales revenue - teraz te adonly.


Popupy najlepsze ma popads i tego sie trzymajmy.

Co do adonly. nie wiem czemu ale nie moge zweryfikowac u nich swojej strony.


RE: Jaka sieć pod stronę? - bartheez - 25-10-2015 16:08

Revenue jest dobre ale sprawdza się głównie jeśli ktoś ma z 70% zagranicznego ruchu.

Wrzucę później porównanie 3 sieci abyś mógł sam ocenić , która wypada najlepiej. Plusem dla którego zachęciło mnie adonly jest opcja Zlecenia wypłaty - 20 października zleciłem, 24 - otrzymałem kase na paypal.

Jakiś błąd wyskakuje czy co się pojawia? bo jesteś już drugą osobą , która nie może tam swojej strony dodać.


RE: Jaka sieć pod stronę? - fusek - 25-10-2015 16:18

(25-10-2015 16:08)bartheez napisał(a):  Revenue jest dobre ale sprawdza się głównie jeśli ktoś ma z 70% zagranicznego ruchu.

Wrzucę później porównanie 3 sieci abyś mógł sam ocenić , która wypada najlepiej. Plusem dla którego zachęciło mnie adonly jest opcja Zlecenia wypłaty - 20 października zleciłem, 24 - otrzymałem kase na paypal.

Jakiś błąd wyskakuje czy co się pojawia? bo jesteś już drugą osobą , która nie może tam swojej strony dodać.
Juz jest ok. Zmienilem przegladarke. Czekam na akceptacje strony i zobaczymySmile

A jakie jest minimum?


RE: Jaka sieć pod stronę? - bartheez - 25-10-2015 16:22

Minimum do wypłaty to 10$.