Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż (/Temat-GG-Network-przeszla-w-stan-likwidacji-Komunikator-GG-na-sprzedaz-122482)

Strony: 1 2 3


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - Maersk - 14-10-2015 12:27

Ja ciągle korzystam z gadu gadu. Moim zdaniem najlepszy komunikator


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - Szymczuś - 14-10-2015 22:58

Korzystam.. Głównie w celach kupna i sprzedaży. Miejmy nadzieje, że nie zlikwidują Smile


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - Guacamoled - 15-10-2015 06:55

Korzystam i to mocno! Kontakt z innymi earnerami jest nieoceniony!







•Wysłano z mojego HTC 8S•


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - Reszka - 15-10-2015 09:38

GG to podstawa, na telefonie można dostać wiadomość nawet jak jest wyłączone. GG nie ocenione a facebokowy messenger jest tylko do spamu zresztą jak cały ten marny facebook bo do czego innego może on służyć he Big Grin


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - surfer0700 - 15-10-2015 09:55

Kto porównuje Mesendżera do GG... Xpokerface
Przecież ten pseudo mesendżer to się do niczego nie nadaje.

Jestem na NIE!


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - CreWix - 15-10-2015 19:09

GG to mój główny komunikator z klientami, najlepsza forma dogadania się. Szybko, zrozumiale...


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - tollusiek - 15-10-2015 19:28

Naturalna kolej rzeczy. Jednak nie zapomnę tysiąca rozmów (ze znajomymi, nie ludźmi poznanymi w necie).
Kiedyś to było: zmawianie się na gg, rozmówki cały dzień, w sumie tak się dłużej zastanowić, to właśnie funkcję fejsbukowego czatu pełniło gg. #nostalgicznie


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - incoretom - 15-10-2015 22:26

GG na zawsze w sercu mym

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - kingkong - 16-10-2015 00:01

Dzisiaj były jakieś dziwne problemy w południe gg nie działało to nie wróży dobrze.W sumie calkiem solidny komunikator tylko przez jakis czas byly strasznie wkurzajace reklamy.


RE: GG Network przeszła w stan likwidacji. Komunikator GG na sprzedaż - 0000000 - 16-10-2015 10:29

Ja używam v. 8.0 0 problemów, nowsze nie maja sensu, szkoda mi pamieci ram na ten program.

Chociaz minus taki ze skubani zablokowali wysyłanie plikow pomiedzy innymi przy v. 8.0 Smile