Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] (/Temat-Wybory-2015-Na-kogo-zaglosujesz-ankieta-122460)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - alfonsPL - 13-10-2015 23:07

Czyli głosujesz z myślą: "Niech wygra Kukiz i jakoś to będzie". Tongue Nie dogadamy sie w tej kwestii.

A jeśli chodzi o Michalkiewicza to słucham od dawna, bardzo mądrze mówi - może trochę za dużo teorii spiskowych. Smile Tak na marginesie - poparł on Korwina.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mikuss - 13-10-2015 23:10

(13-10-2015 23:07)alfonsPL napisał(a):  Czyli głosujesz z myślą: "Niech wygra Kukiz i jakoś to będzie". Tongue Nie dogadamy sie w tej kwestii.

A jeśli chodzi o Michalkiewicza to słucham od dawna, bardzo mądrze mówi - może za dużo teorii spiskowych. Tak na marginesie - poparł on Korwina.

każda rewolucja, zmiana była na zasadzie jakoś to będzie dlatego tak stawiam na kukiz i jego świeżość.

co do teorii michałkiewicza to hmmmm jak w każdej plotce jest ziarnko prawdy, tak samo w teoriach także nie do końca mogą być tylko teoriami.
Tak wiem, że poparł Korwina, ale z całym szacunkiem do jego osoby ja stawiam na Kukiz, głosowałem na niego w wyborach prezydenckich, w 2 turze wcale, w wyborach parlamentarnych również głosuję na niego


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Begrezen - 14-10-2015 00:57

Dziwne, nikt nie głosuje na Kopacz? Lol Nie interesuje was "silna gospodarka"? Jerk


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Kickster - 14-10-2015 01:20

Jak macie glosowac na Kukiza lub Stonoge to glosujcie na KORWiNa, Kukiz to zaden wolnosciowiec bo deklarowal ze nie wyklucza sojuszu z lewicowcami (sic!) , a Stonoga nie ma szans na mandat bo nie jest zarejestrowany w calej Polsce. Tylko przypominam ze Korwin od 40 lat glosi te same poglady.


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mikuss - 14-10-2015 05:54

(14-10-2015 01:20)Kickster napisał(a):  Tylko przypominam ze Korwin od 40 lat glosi te same poglady.

z całym szacunkiem ale stawiam na młodszych, a pan Korwin swoje lata ma.
Tak od lat to samo, chorągiewką nie jest że raz tak a za chwilę tak, ale tyle lat a jakoś tłumów nie porwał, chamstwo i brak ogłady można wytłumaczyć teraz wiekiem.
Ja dziękuję ale ani pan korwin ani jego partia nie są godnymi na zmarnowanie na nich mojego tak ważnego głosu podobnie jak sld, pis, po, psl i reszta partii

(14-10-2015 00:57)Begrezen napisał(a):  Nie interesuje was "silna gospodarka"? Jerk

interesuje ale polska, a nie niemiecka, francuska czy angielska która w polsce robi biznes do swoich krajów wysyłając pieniądze bo w polsce nie zostają w formie podatków.

Zresztą zieloną wyspę mamy i w sumie prawda - budowy ruszyły z polskim wykonaniem z przetargami, obsuwami, aferami ale idą powoli do przodu, natomiast zarobków i życia obywateli w polsce na poziomie zielonej wyspy przez lata nie zmieniły się nic poza wzrostem cen, inflacji i ze makulatura płatnicza w polsce jeszcze bardziej straciła siłę nabywczą tzn kupując to samo płacisz coraz więcej, a zarabiasz nadal tyle samo, bo co z tego że podnoszą minimalną krajową jak podwyżkę 4ro krotnie zjada inflacja

przy okazji powtórzę za Panem michałkiewiczem " jak mawiał Stalin, prekursor demokracji : nie ważne kto jak głosuje. Ważne kto liczy głosy ....."


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - bios - 14-10-2015 19:34

a ja głosuję na psl. ostatnio mój wujek (psl) załatwił mi pracę u sołtysa.

elo

ps. studiuje prawo

Tapnięte z iPhone 6S Plus


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - mateusz2045 - 14-10-2015 19:58

Wcześniej na Korwina i teraz znów, mam nadzieję na lepszy wynik niż ostatnio... Przynajmniej jestem świadomy i dobrze się z tym czuję, że na niego głosuję...


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - MaLiN - 14-10-2015 20:06

Choć nie jestem aż za nadto wierzący, to z chęcią zagłosowałbym na Brauna, ale Korwin ma większe poparcie, więc w tym kierunku pójdę. Jednak gdyby połączyć te 4/5 partii politycznych w jedną - szanse na zwycięstwo byłyby duże Smile


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - Madroxx - 14-10-2015 20:24

(14-10-2015 20:06)MLN napisał(a):  Choć nie jestem aż za nadto wierzący, to z chęcią zagłosowałbym na Brauna, ale Korwin ma większe poparcie, więc w tym kierunku pójdę. Jednak gdyby połączyć te 4/5 partii politycznych w jedną - szanse na zwycięstwo byłyby duże Smile

Dokładnie - według mnie Korwin, Kukiz, Stonoga, Braun - to ci sami wyborcy a tylko głosy nie potrzebnie się rozchodzą co będzie się równało z niższymi %%%


RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta] - armada23 - 14-10-2015 20:29

Nie głosuje na nikogo mam dobry własny zarobek i mi mogą nasrac na głowę , obojętnie na kogo zaglosujecie to i tak was owala z kasy . To tak samo jak z tym forum każdy tu jest w tym samym celu wiec i oni się pchają do koryta bo mają ten sam cel kasa za nic i nic nie zrobic polskie realia hellou