Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zalozyc strone internetowa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak zalozyc strone internetowa? (/Temat-jak-zalozyc-strone-internetowa-121758)

Strony: 1 2


RE: jak zalozyc strone internetowa? - pistol - 29-09-2015 12:47

Jeśli masz gotówkę wystarczy że zlecisz robotę komuś w temacie np na oferia pl, jeśli zas nie to jakieś 10 lat nauki a potem serwis.


RE: jak zalozyc strone internetowa? - sheko12 - 30-09-2015 20:56

Serio, zacznij od czegoś małego i mniej skomplikowanego, czyli na początek CMS, przecież nie będziesz w przyszłości płacić komuś za drobne zmiany/pierdoły wręcz na stronie Smile


RE: jak zalozyc strone internetowa? - Gruby Okruszek - 01-10-2015 20:20

(30-09-2015 20:56)sheko12 napisał(a):  Serio, zacznij od czegoś małego i mniej skomplikowanego, czyli na początek CMS, przecież nie będziesz w przyszłości płacić komuś za drobne zmiany/pierdoły wręcz na stronie Smile

No właśnie. O tym też myślałem. Że może być tak, że uda mi się zrealizować projekt, a potem będę zmuszony szukać rozwiązania dotyczącego nowych, niespodziewanych problemów.

Nawiązując do wcześniejszych postów, byłaby to stronka hazardowa, umożliwiająca użytkownikom operowanie pewnymi kwotami pieniężnymi, które by uprzednio tam wpłacili. Dużą inspiracją były dla mnie strony, na których można grac w pokera. Dlatego uważam, że jest to dość śliskie pod względem prawnym.

No nic, pozostaje ciężka pracą i odkładanie na realizację. Z pensji ciężko co prawda coś sobie zostawić, no ale cóż :x


RE: jak zalozyc strone internetowa? - sheko12 - 02-10-2015 06:10

Dziś jest wszystko śliskie jeśli chodzi o WWW i czerpanie z tego dochodów, generalnie musiałbyś się zastanowić nad regulaminem i notą prawną którą nieco mogłaby być zmieniona, tak jak to robią serwisy subskrypcyjne, wtedy nie będą się czepiać, bo nie będzie zbytnio podstaw.

Nie prowadzilem takiego serwisu nigdy i nie wiem ile to wymaga zmian, aczkolwiek aktualnie na rynku jest jeden z najlepszych CMS-ów do tworzenia do dosłownie wszystkiego, a jest nim Datalife Engine.

Na tym skrypcie tworzylem co chciałem za śmieszne pienądze.

Polecam od tego zacząć i chociaż spróbować, bo jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział czy było warto Wink


RE: jak zalozyc strone internetowa? - KegMan - 02-10-2015 12:42

Do takiej strony potrzebna będzie firma za granicą, bo w Polsce hazard w internecie nie jest zbytnio legalny, z tego co wiem to tylko kilka polskich firm ma pozwolenie na działalność w internecie, więc zdobycie go jest mało prawdopodobne.


RE: jak zalozyc strone internetowa? - dzemba - 02-10-2015 19:16

Pomogę ci wycenić twój skrypt bardzo prostym sposobem oraz przedstawię moją wycenę Big Grin

Odpowiedz sobie na serie pytań typu poniższego, jak nie wiesz poradź się kogoś kto sie zna.
Czy zajmie mu/im napisanie jego części 3 miesiące ?
Czy zajmie mu/im napisanie jego części 2 miesiące ?
Czy zajmie mu/im napisanie jego części miesiąc ?
Czy zajmie mu/im napisanie jego części 3 tygodnie ?
Czy zajmie mu/im napisanie jego części 2 tygodnie ?
Czy zajmie mu/im napisanie jego części tydzień ?

Do napisania serwisu na którym będą się przelewały prawdziwe pieniądze potrzebujesz naprawdę dobrych ludzi, wiec i ceny ich usługi nie będą małe. Potrzebujesz między innymi Programisty(PHP / JEE) / Frontowca (JS / CSS) / Grafika, chyba, że znajdziesz człowieka orkiestrę Tongue Każdemu licz około 40-50 zł za godzinę pracy, to nie jest jakaś wysoka stawka dla kogoś kto dobrze zna się na swoim fachu, (wynagrodzenie grafików jest dla mnie tajemnicą wiec je ujednoliciłem z wynagrodzeniem fronta i deva).

Skromnie wyceniając twój pomysł, na zrobienie malutkiego kasyna online szykował bym budżet, rzędu 30-40 tysięcy + koszt audytu. Za tą cenę dostaniesz skromną ale dedykowaną dla Ciebie stronę. Gdybyś chciał dedykowany CMS lub/i możliwość "wyklikiwanej" rozbudowy serwisu liczył na co najmniej dwukrotne większe koszty.

I tak jestem strasznie optymistyczny, prosta strona z wyszukiwarką restauracji został u mnie w firmie wyceniona na ~70k PLN (no nie taka prosta, ale daleko jej do kasyna), a podana cena pracy jednego pracownika została przeze mnie znacznie zaniżona Tongue chyba, że znajdziesz jakiś studentów, ale ja bym się nie odważył, jak by w grę wchodził serwis obsługujący duże kwoty.


RE: jak zalozyc strone internetowa? - sheko12 - 03-10-2015 19:24

Panu zostaje życzyć powodzenia! niech działa i wybiera drogę, jedno jest pewne, cieżka praca i nie małe pieniążki Wink