Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 500 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 500 zł (/Temat-Inwestycja-500-zl-121391)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestycja 500 zł - Polak123 - 26-09-2015 17:10

A myślałeś nad opcjami binarnymi? Oferuję pomoc w ogarnięciu tematu, oraz zwrot depozytu.

Na początku warto spróbować na demo swoich sił i podszkolić się w tym czasie.


RE: Inwestycja 500 zł - karolek22210 - 26-09-2015 18:35

(26-09-2015 17:10)Polak123 napisał(a):  A myślałeś nad opcjami binarnymi? Oferuję pomoc w ogarnięciu tematu, oraz zwrot depozytu.

Na początku warto spróbować na demo swoich sił i podszkolić się w tym czasie.

No jak masz czas oraz chęci to można spróbować tylko powiedz co i jak, gdzie to demo itp. Smile


RE: Inwestycja 500 zł - full2000 - 26-09-2015 18:44

Kwota 500zł to mało na inwestycję. Możesz spróbować z programami typu revenue share.
Wszak są to inwestycje wysokiego ryzyka! Link gdzie można inwestować w mojej sygnaturze.


RE: Inwestycja 500 zł - rafi213 - 26-09-2015 19:15

Może się powtarzam ale na chwilę obecną z inwestycji on-line wybrałbym TrafficMonsoon , to co sam zobaczyłem na polskim evencie przeszło moje najśmielsze oczekiwania , biznes jest w jeszcze lepszej kondycji niz kiedy startował rok temu, dlatego też sam postanowiłem tutaj lekko dopłacić co by zwiększyć ilość posiadanych paczek.
Poza tym racji tego iż 10 października stuknie temu znakomitemu RevShare już roczek ( dziennie dochodzi około 3 tys rejestracji na całym świecie) tego też dnia zostanie zorganizowany Mega Event w Wielkiej Brytanii na 1500 osób


RE: Inwestycja 500 zł - Szrejter - 26-09-2015 21:54

(26-09-2015 19:15)rafi213 napisał(a):  Może się powtarzam ale na chwilę obecną z inwestycji on-line wybrałbym TrafficMonsoon , to co sam zobaczyłem na polskim evencie przeszło moje najśmielsze oczekiwania , biznes jest w jeszcze lepszej kondycji niz kiedy startował rok temu, dlatego też sam postanowiłem tutaj lekko dopłacić co by zwiększyć ilość posiadanych paczek.
Poza tym racji tego iż 10 października stuknie temu znakomitemu RevShare już roczek ( dziennie dochodzi około 3 tys rejestracji na całym świecie) tego też dnia zostanie zorganizowany Mega Event w Wielkiej Brytanii na 1500 osób


Autor piszę o 500zł a koszt jednej paczki w programie to 50$, czyli licząc jakieś 200 zł. Tak czy siak z tą kwotą kupi 2 paczki i po 55 dniach autor zarobi 10$ na czysto co daje jakieś 40 zł. Z taką kwotą nawet nie warto zaczynać autorze w TM.

Ja na Twoim miejscu poszukałbym jakiegoś pomysłu na jakiegoś skrypta, bota i zrealizował go. Z taką kwotą trudno jest w coś inwestować jedynie jakieś hyip, ale trzeba byś świadomym, że tam jest duże ryzyko straty.

Pozdr.


RE: Inwestycja 500 zł - todek78 - 26-09-2015 22:10

Szrejter - też uważam, że do TM warto wejść przynajmniej za 500$. Jadnak błędnie liczysz zarobki, bo w TM nie ma sensu czekać 55 dni, a dokładnie 50, bo w tyle się paczka zamyka, b prowizje pochłoną prawie cały zarobek. Tu opłaca się reinwestować kilka miesięcy, ew. od samego początku wypłacać 9%. Jednak przy 500 zł, czyli ok 3 paczek to nie jest wielki zarobek. Chyba, że w trakcie dorzucać i potem wyciągać stały dochód


RE: Inwestycja 500 zł - shaGuar - 26-09-2015 22:21

Kiedyś pisałem do Ciebie @[todek78] czy warto inwestować w TM 170$, a Ty powiedziałeś tak śmiało wchodź zarejestruj się z mojego refa, a teraz piszesz, że przynajmniej 500$ no to albo tak albo srak !
I kutwa się cieszę, że nie wszedłem


RE: Inwestycja 500 zł - rafi213 - 26-09-2015 22:24

no tak moje przeoczenie myślalem ze autor wątku dysponuje 500$ a nie złotych Big Grin, także przepraszam ale wcale nie oznacza to że nie można zacząć interesować się TM i kupić na początek 3 paczki , znam osobę która zaczęła od 1 paczki i całkiem nieźle sobie teraz radzi ma już chyba 10 aktywnych ad packów. Z czasem można dopłacić , zaprosić do biznesu znajomych , nie zapominajmy że też są cash linki a zbliża się początek kolejnego miesiąca gdzie zawsze na początku danego miesiąca jest spory wysyp tych po 0,01$ i 0,02$.


RE: Inwestycja 500 zł - todek78 - 26-09-2015 22:29

shaGuar - pokaż mi tą wiadomość ze kazałem Ci wejść z mojego refa... Zwsze mówię, że można wejść i z 1 paczką, ale najbardziej się opłaca z większą kwotą, bo jest jasne że im więcej zainwestujesz tym więcej wyjmiesz. Moim zdaniem minimum, które daje fajne zarobki jest 500$, ale można też wejść z mniejszą kwotą i ją też pomnożymy, a jak popracujemy i komuś pokażemy program to z prowizji zarobimy więcej.
I proszę Cię, nie wystawiaj mi tu bezpodstawnie takiej opinii, bo ja mogę też wymyślić jakąś bajkę...


RE: Inwestycja 500 zł - shaGuar - 26-09-2015 22:32

Jak Ci tearz kutwa pokaże wiadomość jak usuwam skrzynke, jak to było pare miesiecy temu gościu , ale pisałeś, żeby śmiało wejść z 170$, ale dobrze, że nie zainwestowałem, bo pieniądze były mi potrzebne, dziękuję, dobranoc.