Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marzenie o życiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Marzenie o życiu (/Temat-Marzenie-o-zyciu-121267)

Strony: 1 2 3 4


RE: Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 17-09-2015 16:34

Smacznego (jeżeli jeszcze zdążyłem Lol )
Na razie dla mnie wysokim celem będzie te 2-2,5k Big Grin a później jak już to osiągnę to czemu nie zwiększać, do 5, potem 10 na miesiąc Big Grin ale to spokojnie, najpierw osiągnąć cel 2,5 to już będzie dla mnie wiele Smile Myślę że za taką kwotę już wynajmę mieszkanko jakieś, będę mógł się wynieść z domu i zarazem żyć w miare godnie jak na te czasy Smile


RE: Marzenie o życiu - xllukaszlx - 17-09-2015 16:47

Dzięki Tongue Moja siostra wynajmuje mieszkanie z 2 koleżankami a i tak płaci 700 zł.. Na kawalerkę z aneksem kuchennym i klopem pod prysznicem kiedyś widziałem, to 1k chciał.. Oczywiście zależy od miasta i od lokalizacji. Klikam i powodzenia Wink


RE: Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 17-09-2015 17:17

Dokładnie zależy od miasta, lokalizacji i wielkości mieszkania, zobaczymy mam rok by zarobić na to Smile


RE: Marzenie o życiu - Pawel091 - 18-09-2015 10:22

Powodzenia! Obserwuję Smile


RE: Marzenie o życiu - full2000 - 18-09-2015 11:52

Powodzenia! Smile


RE: Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 18-09-2015 16:24

Podsumowanie: Dzień drugi i trzeci


Dzisiaj podsumowanie troszkę wcześniej, ze względu na wczorajszy brak czasu oraz dzisiejszy problem, mogę nie mieć po prostu na to czasu i siły na wieczór.
"Tak mało ale jednak brakowało..."
Miałem dzisiaj egzaminy poprawkowe, wiadomo "Kampania Wrześniowa"
dwa egzaminy, oba w du.... Niewiele brakowało do zaliczenia ale cóż, nie ma co się załamywać, jest ukochany dług punków a co dalej będzie to będzie Big Grin

Tak więc pora na małe podsumowanie co osiągnąłem przez te kilka dni, chociaż wiadomo nic nie robiąc dużo nie osiągnę (narazie)

Stan kont:
Portfel BTC: 0.029 BTC
Paypal: 2,04zł
Trafficmonsoon: 0.637$
(serwisy inwestycyjne)
btcflex: 0.102 BTC
perfecthash: 0.013 BTC
ore-mine: 0.032 BTC
Na sam koniec, miałbym do czytających propozycję/prośbę. Poszukuję jeszcze alternatywy dla TM. Prosiłbym o podanie jakiegoś alternatywnego serwisu, moja prośba to nie wysyłanie masowo reflinków, zależy mi na tym/tak chciałbym by wyglądała wiadomość:
Nazwa serwisu:
Zwrot (z jednej paczki):
Koszt (jednej paczki):
Czas zwrotu:
Minimum do wpłacenia:
Refback: Nie chodzi o podanie linku, tylko czy oferujesz jakiś refback za moje zarejestrowanie się z Twojego linku, jeżeli tak to jaki/ile zwrotu, dokładny opis.
Kontakt (jeżeli jest dostępny inny niż prywatne wiadomości.

Pozdrawiam i dziękuje za słowa wsparcia


RE: Marzenie o życiu - Pawel091 - 18-09-2015 16:34

(18-09-2015 16:24)Arkadio1994 napisał(a):  Na sam koniec, miałbym do czytających propozycję/prośbę. Poszukuję jeszcze alternatywy dla TM.
Radziłbym uważać, inwestycja to zawsze ryzyko. Trafficmonsoon jak na razie chyba najbardziej sprawdzony, chociaż kiedyś też na pewno padnie.


RE: Marzenie o życiu - RemoverPL - 18-09-2015 23:09

(16-09-2015 16:06)Arkadio1994 napisał(a):  Ps. Prosiłbym o nie pisanie komentarzy w stylu "Na sub smsach zarobiłbyś to bez problemu już teraz. Sprostowanie: Nie kręci mnie zarobek na zasadzie "Ktoś straci ja zyskam" Nie chce nikogo naciągać by zarobić.

Proponuję wziąć się za suby/premium sms z real contentem Cool Powodzenia.


RE: Marzenie o życiu - nadobnik02 - 19-09-2015 11:08

Powodzenia Smile !


RE: Marzenie o życiu - Arkadio1994 - 19-09-2015 17:41

(18-09-2015 23:09)RemoverPL napisał(a):  
(16-09-2015 16:06)Arkadio1994 napisał(a):  Ps. Prosiłbym o nie pisanie komentarzy w stylu "Na sub smsach zarobiłbyś to bez problemu już teraz. Sprostowanie: Nie kręci mnie zarobek na zasadzie "Ktoś straci ja zyskam" Nie chce nikogo naciągać by zarobić.

Proponuję wziąć się za suby/premium sms z real contentem Cool Powodzenia.

Okej fajny pomysł, opisze czynności jakie zrobie pokolei:
1. Znajdę jakiś serwis płacący za sub/premium sms z real contentem
2. Znajdę poradnik czytania ze zrozumieniem dla inteligentnych inaczej
3. Zaspamuje Ci skrzynkę odbiorczą...

Liczę na to, że trolik zrozumie aluzje...