Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! (/Temat-Sierpniowy-restock-pochwal-sie-co-wygrales-120361)

Strony: 1 2


RE: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - MaXimuS007 - 30-08-2015 00:36

Drugi raz z rzędu wygrałem wyzwalacz selfie. :/ A walczyłem o drona oczywiście. Tylko takie tam walczenie z telefonu to też lipa trochę, ale no w końcu to sobota i sporo ludzi tak ma, że imprezki sobie nie odpuszczą. W moim przypadku one są raz kiedyś to szkoda by było taką okazję przepuścić. No i przede wszystkim końcówka wakacji. Big Grin


RE: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - Zordi - 30-08-2015 00:44

wczoraj, 21:20
Wybrana nagroda to: Lampka do laptopa. Koszt 15000



biore sobie spokojnie drona i przepisuje kod a tu nagroda niedostepna potem power bank i to samo Sad


A dron taka nagroda nie zdarza sie dwa razy!


RE: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - Kryspin - 30-08-2015 06:10

Wybrałem impreze a nie restock w ostatnia sobotę wakacji Smile


RE: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - ddd332 - 30-08-2015 14:24

Wygrałem konto FirePremium
dodaje zdjęcie.

[Obrazek: image.jpg]


RE: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - HellGate - 31-08-2015 02:25

Wallet Ninja, pierwsza mój restock Huh
[Obrazek: retock.jpg]


RE: Sierpniowy restock - pochwal się co wygrałeś! - MaXimuS007 - 31-08-2015 19:41

(30-08-2015 06:10)Kryspin napisał(a):  Wybrałem impreze a nie restock w ostatnia sobotę wakacji Smile
W tych czasach to nie jest jakiś większy problem, skoro praktycznie każdy ma smartfona, a w nim dostęp do internetu. Tongue No chyba, że jesteś na tyle pijany, że nie umiesz się posługiwać telefonem lub nie masz konta firepremium, żeby wiedzieć, o której godzinie wejść, to wtedy jest faktycznie problem. Może nie jest to na tyle wygodne i napewno jest większe prawdopodobieństwo, że nie wygrasz tego co chciałeś, bo jednak kod się wolniej przepisuje na ekranie dotykowym, niż na klawiaturze komputera. Ale lepszy rydz, niż nic. Smile