Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. (/Temat-Darmowa-koszulka-od-Platformy-Obywatelskiej-120326)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - adrick1197 - 29-08-2015 12:31

@alfonsPL nie pisz tak bo jeszcze ktos w to uwierzy Xd a co gorsza zacytują w telewizji ze forumowicze bardzo chwalą Platformę Big Grin


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - LordBeaK - 29-08-2015 12:36

A ja tam zamowie Big Grin


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - rachman - 29-08-2015 18:15

Dokładnie... jeszcze ktoś uwierzy że chwalimy tu rządy przez które mamy utrudnione zarabianie, pokomplikowane rozliczanie się z dochodów, że nie wspomnę od lat nie zmienianej kwocie wolnej od podatku która wisi na poziomie afrykanery itd....


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - twardy - 29-08-2015 18:18

Koszulka jak koszulka, chyba tylko do chodzenia po domu przy zaciagnietych zaslonach/roletach. Wychodzac gdzies w niej moglbys najzwyczajniej dostac w morde Wink


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - adios123 - 29-08-2015 18:34

Zamowilem. Mam kilka naprasowanek to przerobie. Uwale rekawy i bede mial super koszulke ;-).


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - szczygielek - 29-08-2015 19:11

a oto taką odpowiedź od nich otrzymałem:
"-----,
niebawem wyślemy koszulkę na wskazany adres Smile

Zapraszamy Cię również do udziału w naszej akcji zdjęcie ,,Kocham Polskę", wystarczy zrobić 3 proste rzeczy:
1. Wydrukować grafikę: http://kochampolske.platforma.org/img/download/4/KP3.pdf
2. Zrobić sobie z nią zdjęcie
3. Opublikować fotkę na swojej tablicy tagując ją #KochamPolskę



Pozdrawiamy
Zespół Platformy Obywatelskiej"


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - Shadow271 - 29-08-2015 19:41

(29-08-2015 19:11)szczygielek napisał(a):  a oto taką odpowiedź od nich otrzymałem:
"-----,
niebawem wyślemy koszulkę na wskazany adres Smile

Zapraszamy Cię również do udziału w naszej akcji zdjęcie ,,Kocham Polskę", wystarczy zrobić 3 proste rzeczy:
1. Wydrukować grafikę: http://kochampolske.platforma.org/img/download/4/KP3.pdf
2. Zrobić sobie z nią zdjęcie
3. Opublikować fotkę na swojej tablicy tagując ją #KochamPolskę



Pozdrawiamy
Zespół Platformy Obywatelskiej"

hahaha...
pozdro z podłogi


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - Watoga - 29-08-2015 19:48

Wykonując te 3 kroki wiekszosc znajomych albo by mnie zablokowała albo usuneła w najlepszym wypadku mialbym mase soczystych komentarzy.


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - tokaj25 - 30-08-2015 08:17

(29-08-2015 19:48)Watoga napisał(a):  Wykonując te 3 kroki wiekszosc znajomych albo by mnie zablokowała albo usuneła w najlepszym wypadku mialbym mase soczystych komentarzy.

Gratuluję znajomych, którzy za poglądy nie chcieli by Cię znać.


RE: Darmowa koszulka od Platformy Obywatelskiej. - gawlak3_aa - 30-08-2015 13:40

Haha ;-) kampania wyborcza na fb