Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
byeNEO.com - do 150% ROI. PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: byeNEO.com - do 150% ROI. PayPal (/Temat-byeNEO-com-do-150-ROI-PayPal-120054)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: byeNEO.com - Shadow271 - 01-09-2015 20:47

Layout uderzająco podobny do laureasy.com, padło po parunastu dniach, tuż po zbanowaniu PayPala, tutaj może być to samo, ale od czego mamy PayPal, którzy w razie czego odzyskają naszą kasę Jerk2

Exclamation
oznaczaj: @[nick_użytkownika]


RE: byeNEO.com - April - 01-09-2015 20:50

Co do layoutów to jest z nimi tak, że większość programów bazuje na podobnych skryptach i często grafice również (99% programów korzysta z szablonów dostępnych za 30-150$), więc tym się nie sugeruję, bo nie byłoby w czym tracić/zarabiać pieniędzy*

- niewłaściwe proszę skreślić


RE: byeNEO.com - April - 02-09-2015 10:46

Dziś doszła opcja zakupu Trial Ad pack za 5$ z ROI 110% bez konieczności reinwestycji podczas wypłaty.


RE: byeNEO.com - April - 03-09-2015 09:52

Świetna okazja do zdobycia większej ilości poleconych. Każda nowa osoba zarejestrowana na byeneo otrzymuje testowe 50BNP na dzień dobry. Wczoraj również i mi wpadło 50BNP jako Bonus Ad w jednej reklamie do wyklikania - ale to chyba wszyscy aktywni użytkownicy dostali Smile

Zmienione zostały również prowizje od poleconych. Standardowi użytkownicy otrzymują 10% wszystkich zarobków od poleconych a użytkownicy Pro 20%.

[Obrazek: memberships.jpg]


RE: byeNEO.com - April - 04-09-2015 12:35

Wczoraj wieczorem pojawiła się tania i skuteczna metoda reklamowania swoich stron, programów w formie małych bannerków 125x125 w świetnie widocznym miejscu.

Ceny zaczynają się od 0.01$ lub 1 BNP za kliknięcie (płacimy tylko za rzeczywiste kliknięcia) a więc nawet dopiero co zarejestrowany użytkownik dzięki bonusowi na dzień dobry może wykupić sobie 50 takich kliknięć co daje pewnie kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń.

A więc jeśli nawet zależy Ci tylko na darmowej reklamie w skutecznej formie, zarejestruj się już dziś: http://byeneo.com/register.php?ref=AprilPL

[Obrazek: banerki.jpg]

[Obrazek: byeneo468x60-2.png]


RE: byeNEO.com - April - 06-09-2015 18:43

Dziś pojawiła się możliwość zakupu paczki Trial Ad Pack za 2$ z ROI 110% w 30 dni.


RE: byeNEO.com - April - 07-09-2015 14:22

Dziś weszłam z kolejną inwestycją w kwocie 50$ z ROI 125% . Otrzymałam ofertę specjalną od supportu dzięki czemu na moje konto trafiło dodatkowe 10$ bonusu, które mogłam wykorzystać jedynie na ulepszenie swojego konta do Pro. Konto Pro daje 20% zarobki z refów oraz dodatkowy bonus zwiększający wszystkie naliczenia w najbliższym miesiącu o 5%.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany bonusem warto się skontaktować z supportem, podobno jeszcze można.


RE: byeNEO.com - do 135% ROI. PayPal - April - 08-09-2015 19:18

Jestem właśnie po swoim pierwszym naliczeniu na levelu 6. Całkiem przyjemnie to wygląda - 5 reklam na łączną kwotę $2.42

[Obrazek: apr.jpg]


RE: byeNEO.com - do 135% ROI. PayPal - April - 10-09-2015 18:27

Po dwóch testowych wypłatach zaczynam zmieniać strategię i od dziś przez tydzień z naliczeń będę dokupowała po jednym Trial Ad Pack za 2$ dziennie. Następnie co tydzień z naliczeń planuję dokupować Ad Pack za 10$. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

A tak z newsów Polacy chyba znów opanowali Internety. Właśnie przed chwilą na facebookowym profilu byeneo pojawiła się informacja o polskiej wersji językowej. Wkrótce mają się pojawić także wersje hiszpańska, niemiecka oraz rosyjska.

byeNEO po Polsku <KLIK>

[Obrazek: bpl1.jpg]

[Obrazek: bpl2.jpg]

[Obrazek: bpl3.jpg]

[Obrazek: bpl4.jpg]


RE: byeNEO.com - do 135% ROI. PayPal - April - 11-09-2015 19:20

Kolejny dodatek na byeNEO. Dziś pojawił się rynek akcji - na razie z tego co zauważyłam to kontrolowany jedynie przez administrację a więc nie ma możliwości kupna/sprzedaży akcji pomiędzy użytkownikami ale na forum czytałam, że wkrótce będzie również otwarta giełda akcji.

Obecnie jedna akcja jest w cenie 10BNP (0.10$) a pierwsza dywidenda wynosi 0.007$ za akcję. Dywidendy są płacone co tydzień w piątek. Łatwo więc policzyć, że na zwrot trzeba poczekać około 13 tygodni a dalej to już tylko czysty zysk. Może to trwać oczywiście dłużej jak i krócej w zależności od:
- obecnego kursu kupna/sprzedaży
- wysokości dywidendy

Ciekawostką jest, że do każdej zakupionej kampanii akcje są dodawane jakby gratis - do 1 adpacka 1 akcja, do 5 adpacków 5 akcji, do 10 adpacków 10 akcji, itd.

W tej chwili akcje można kupować/sprzedawać tylko za BNP, choć prawdopodobnie wkrótce pojawi się także możliwość używania $.

[Obrazek: bb2.jpg]

Odnośnie naliczeń, cały czas na podobnym poziomie około 3.4% dziennie. Dziś otrzymałam w grupie 6. trzy reklamy na łączną kwotę 1.85$.

[Obrazek: bb1.jpg]

Program się naprawdę świetnie rozwija i wszystko idzie w dobrą stronę wobec czego nadal zachęcam do rejestracji.