Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Justin Bieber ... apokalipsa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Justin Bieber ... apokalipsa (/Temat-Justin-Bieber-apokalipsa-11985)

Strony: 1 2 3


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - BartuS - 17-08-2010 12:16

Ja wysłałem nadużycie Bloga...

Zaraz złożę filmik ;d


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Royside - 17-08-2010 12:38

2010 rok to faktycznie fatalny rok dla Polski.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Boonys - 17-08-2010 12:50

Hmmmmmm...Tak naprawdę to co nas to obchodzi?Jak sobie go lubią,to niech sobie lubią.Nie wiem w czym wam to przeszkadza.Będzie robił koncert-pójdą na to tylko jego fanki|fani,jeżeli nie chcecie nie musicie tam iść.A tak btw.można by to zgłosić na policję jako zakłócanie porządku bo zezwolenia policjii na demonstracje to pewnie nie mieli (przynajmniej ja tak myślę ale w sprawach sądowych nie jestem obeznany).Tyle ode mnie w temacie.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Royside - 17-08-2010 12:55

Mieli policję za obstawę właśnie.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Satan - 17-08-2010 13:01

Ja pi*edole... Wszystkie, k*rwa mać, do j*banego kotła.


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Daminn - 17-08-2010 13:46

[youtube]o5G1vG_QT7U[/youtube]
[youtube]kyoOPy4_GPs[/youtube]
[Obrazek: japierdole.jpg]
[youtube]zG0ZvLYzOb4[/youtube]

Średnia wieku 11lat (/).-)


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Zythus - 17-08-2010 14:27

Przez cały film ciarki na plecach :/... mogliby tam podejsc i rozerwać ten plakat które trzymały.. eh.. żałosne


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Daminn - 17-08-2010 14:30

Niech pod krzyż pójdą.

Edit
http://komixxy.pl/230760/Justin-Biebier +18
[Obrazek: trollface.jpg]


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - olennnkaaa - 17-08-2010 20:45

brrr tragedia! ;/


RE: Justin Bieber ... apokalipsa - Razer - 17-08-2010 21:02

....Widząc naszą 60 osobową grupę ludzie na przemian uśmiechali się i krzywili się....

Uśmiechnijmy się do dzieci specjalnej troski!

...Podchodzili, pytali się co robimy, czy to jakiś strajk czy zwyczajnie kochamy jego muzykę....

Pytali się, bo myśleli, że są chore umysłowo i nie odpowiedzą!

...Spotkamy się też na koncercie Justina Biebera w Polsce, obiecujemy. Wtedy Justin wyjdzie na scenę i powie "Hey, Polish girls, I'm here!" Wink....

Wtedy go zastrzelę....



/// Tyle ode mnie.... ŻAL KOMPLETNY, TO GORSZE NIŻ TE BABKI POD KRZYŻEM! Niektóre dziewczyny są ładne, ale ja bym ich kijem nie tknął... Justin... BO NA CIEBIE WYSTARCZYŁBY WERS!