Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie ciekawych pieniędzy przy maksymalnie 10 minutach dziennie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie ciekawych pieniędzy przy maksymalnie 10 minutach dziennie? (/Temat-Zarabianie-ciekawych-pieniedzy-przy-maksymalnie-10-minutach-dziennie-119791)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 27-08-2015 22:10

(26-08-2015 20:25)kamo napisał(a):  Czyli to jeszcze płaci? powiedzcie ze płaci bo zainwesowałem tu 8$(jak na mnie to duzo). Wiec chcialbym na tym zarobic.

Tak program działa i wypłaca Smile

Oto moja ostatnia wypłata
[Obrazek: paypal.jpg]

a także stan adpaków
[Obrazek: mpa.jpg]

Cały czas do przodu! Smile


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 30-08-2015 21:41

Dzisiejsza wypłata
[Obrazek: paypal.jpg]

I stan adpaków:
[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - Kemesz - 01-09-2015 17:39

Gratulacje Wink Ile średnio czekasz na wypłatę?


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 08-09-2015 22:09

(01-09-2015 17:39)Kemesz napisał(a):  Gratulacje Wink Ile średnio czekasz na wypłatę?

Dziękuję Smile Średnio około dwóch godzin, zlecam wypłatę zazwyczaj o 1 w nocy a 2-3 pieniądze już mam na koncie Smile

Oto mój obecny stan adpaków, cały czas do przodu! Smile
[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 13-09-2015 11:44

Niestety przez ostatnie 4-5 dni naliczenia były bardzo słabe w okolicach 2-3% ale od wczoraj już wszystko wraca do normy Smile
Oto mój stan adpaków
[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - USA - 24-09-2015 09:05

Hej gratulacje zarobków.
Jak na dzień dzisiejszy ? Wciąż płaci?


RE: Zarabianie w MyPayingAds - full2000 - 24-09-2015 16:37

Powodzenia! Smile Polecam do inwestycji programy które mam w stopce.


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 25-09-2015 19:13

Program płaci, ma słabsze naliczenia ale admin cały czas informuje o słabszych naliczeniach i ma to potrwać około tygodnia, także nic tylko przeczekać ten okres Smile Taka sytuacja już raz była, myślę, że nie ma się co martwić.

Oto mój stan adpaków:
[Obrazek: mpa.jpg]


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 05-10-2015 23:17

Trochę mnie nie było bo byłem na urlopie Big Grin
Oto mój stan adpaków, stale się powieksza zobaczymy jak będzie dalej Smile
[Obrazek: mpa.jpg]

Dodatkowo w MPA notuje już spory PLUS +


RE: Zarabianie w MyPayingAds - osk4rr - 15-10-2015 18:22

Mój stan adpaków utrzymuje się na stałym poziomie a pieniądze wciąż z programu sobie na spokojnie wypłacam Smile
[Obrazek: mpa.jpg]

A tutaj dzisiejsza wypłatka
[Obrazek: venturee.jpg]


DODATKOWO TYLKO DZISIAJ 5$ BONUSU DLA OSÓB KTÓRE ZAREJESTRUJĄ SIĘ NA STRONIE "KLON" MyPayingAds!

Jeżeli nie jesteś zbyt przekonany do tej formy zarabiania pieniędzy to za rejestracje dostaniesz 5$ na start. Pisać na priv, każdemu podam link Smile