Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) (/Temat-Weryfikacja-dowodem-osobistym-na-FB-kolejny-poradnik-i-2-inne-sposoby-119487)

Strony: 1 2 3 4


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - pjx - 14-08-2015 22:36

no może komuś innemu sie uda Smile


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - aero2 - 15-08-2015 20:32

Metoda z poradnika działa, fejkowe konto odblokowane.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Wilson - 15-08-2015 20:56

U mnie na trzech kontach nie dało rady. W mailu w którym miałam wyjaśnione dlaczego nie odblokowana mi konta na samym końcu był "podpis" tego kto to sprawdzał. Trafił się jeden Olaf i 2 KubusiowBig Grin


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Pasza dla konia - 15-08-2015 21:29

Próbowałem wysłac pusty blankiet oraz zdjęcie pieseła. Niestety z marnym skutkiem Tongue


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Majka - 15-08-2015 21:33

(15-08-2015 21:29)Pasza dla konia napisał(a):  Próbowałem wysłac pusty blankiet oraz zdjęcie pieseła. Niestety z marnym skutkiem Tongue
U mnie też nie przynosi spodziewanego rezultatu wysylanie zdjęć czy grafik dowodu.


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Pasza dla konia - 15-08-2015 21:59

Jezeli to algorytm sprawdza, pewnie sprawdza czy zdjecie z profilu jest podobne do tego z dowodu lub zgadza sie imie i nazwisko. Mozliwe tez, ze fb ma zatrudnionych 10000 osob, ktore na biezaco sprawdzaja dowody

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Tidus - 15-08-2015 22:01

sposób już chyba nie działa..
mi odrzuca


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - prololex - 16-08-2015 06:44

W strefie jest mój stary poradnik, właśnie z wykorzystaniem tego generatora i metoda jak najbardziej działa ( oczywiście nie zawsze ) - do dowodu dajcie jakieś zdjęcie twarzy z blokniętego konta, zamażcie w paincie wszyskie miejsca w których brakuje danych z real dowodu - seria itp. i zamażcie ten napis pato.

P.S Nie ma się co bać, że fb wam narobi problemów, bo według prawa europejskiego nie mają prawa wymagać od nas dowodu, przesyłamy fake chroniąc swoje dane Smile


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - pikoleto - 21-08-2015 07:25

U mnie jak narazie nie dziala próbowałem z kilku kont zablokowanych, wysyłane dowody ze zdjeciami zablokowanych kont


RE: Weryfikacja dowodem osobistym na FB (kolejny poradnik i 2 inne sposoby) - Waldes93 - 21-08-2015 20:39

Takie sposoby to są znane chyba każdemu i to nie od dziś.Jedno jest pewne - nie działają. PozdrawiamSmile