Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marki ubrań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Marki ubrań (/Temat-Marki-ubran-11938)

Strony: 1 2


RE: Marki ubrań - Daminn - 16-08-2010 20:33

Również nie lubię zakupów ubrań. Jak już muszę to trwa to max 20minut. Najczęściej kupuje w Croop'ie i w Hause.


RE: Marki ubrań - omisiu - 16-08-2010 21:00

Czytając was to czuję się odmieńcem bo ja zakupy lubię. Oczywiście nie do przesady dłuuuugo ale z głową a najczęściej teraz to się w kropie ubieram


RE: Marki ubrań - MareKSG - 16-08-2010 22:11

Czapka z daszkiem: Nike
T-Shirt: Adidas
Spodenki: Adidas
Buty: Nike
Dodatkowe: -

Kupuje markowe rzeczy ale też na bazarku Wink Markowe rzeczy są zdecydowanie solidniejsze i wygodniejsze dlatego wolę markowe rzeczy. Buty z Nike chyba nic nie przebije i nie chodzi tu o logo na bucie czy na koszulce... markowe rzeczy są po prostu lepsze.


RE: Marki ubrań - Lukasz142 - 16-08-2010 22:14

Czapka z daszkiem: Nie noszę
T-Shirt: Nike, Adidas, Puma, Mass
Spodenki: Nike, Mass
Buty: Puma
Dodatkowe: Firmowe Gadżety - Mass


RE: Marki ubrań - ledo - 16-08-2010 22:19

To tak ogólnie rzecz biorąc Smile lubie zakupy i sprawia mi to przyjemność Wink jednych cieszy nowy dysk, innych nowa koszuleczka

Czapka z daszkiem: full cap new era
T-Shirt: cropp, house, new yorker, nike, adidas, lumpex, jakieś koszuleczki za piątaka
Spodenki: cropp, quicksilver
Buty: nike, daischmann, house
Dodatkowe: cropp, new yorker, zwykły sklep z ciuchami


RE: Marki ubrań - paskur - 16-08-2010 22:34

T-Shirt: zwykly
Spodenki: zwykle Big Grin
Buty: adidas
Dodatkowe: zwykle Big Grin
U mnie się składa że starsi handlują betami to nie mam wyboru Big Grin