Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie (/Temat-PVtraffic-RevShare-0-10-dziennie-119249)

Strony: 1 2 3 4


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - stalowyzolnierz - 30-08-2015 11:03

Tylko że z poleconych jest 5% a nie 50%


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Fricooo - 30-08-2015 11:10

@[stalowyzolnierz]

Masz tutaj info ze strony:
Cytat:You can earn 50% of referral clicks.

If your direct referral purchase $10 adpack,you will able to earn $1 on your account balance.



RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - stalowyzolnierz - 30-08-2015 20:15

(30-08-2015 11:10)Fricooo napisał(a):  @[stalowyzolnierz]

Masz tutaj info ze strony:
Cytat:You can earn 50% of referral clicks.

If your direct referral purchase $10 adpack,you will able to earn $1 on your account balance.

Z Adpacka $1 to 10% z 10$, a z klikania w reklamy 0.01$ itd jest 5%. To co piszą na stronie to bzdety, jest dokładnie z poleconych jak na paidverts.

A przy okazji lepiej jest inwestować w coś bardziej sprawdzonego i wypłacalnego jak TrafficMonsoon, gdzie nawet prowizja od małych reklam typu 0.01$ itp to aż 100% od naszego poleconego. Jeżeli jeszcze ktoś z was nie inwestuje tam jeszcze to piszcie na priv, wytłumaczę co i jak działa.


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - dariuszxdd - 31-08-2015 08:46

Moim zdaniem Program może trochę pociągnąć nie będzie to okres wiele letni, ale z rok może wytrzymać, niska stopa pozwala długo istnieć dla tego typu programów.
W tym albo następnym tygodniu zacznę kampanie reklamowa tego programu . zobaczymy czy dołączą inwestorzy ...
Aczkolwiek sam radzę jak już ktoś zarabia na adpackach w tym programie niech zaczyna np z 10 paczkami a nie z jedną.... im więcej tym szybciej zarobisz i więcej z jedną paczką to zarobisz grosze ........
to jest moje zdanie.. Ale jak wiemy każdy zaczynał od najmniejszych kwot Smile


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Fricooo - 31-08-2015 09:20

Jasne że w tej chwili warto wejść z jak największą ilością, ale nawet te grosze niektórych satysfakcjonują Tongue
Oby trzymał jak najdłużej Big Grin


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Captain - 20-09-2015 04:48

Hmm dziwne. Zleciłem przed chwilą do wypłaty 5$ i dostałem cały zwrot mojego wkładu w program czyli 50$...

Ktoś, coś?

EDIT: A nie przeprasza, ja ten zwrot dostałem 18 września, ale dopiero teraz zobaczyłem jak sie zalogowałem na pp.


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Fricooo - 20-09-2015 09:36

Kurde nie mam pojecia czemu tak sie stalo Wink Najwidoczniej jakis blad z ich sttony? A na stronie masz info ze wyplaciles 5 czy 50$


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Captain - 20-09-2015 23:16

Na stronie nie mam żadnego info, a pieniądze dostałem dwa dni wcześniej niż zleciłem wypłate, ale dopiero przy zleceniu wszedlem na PayPal i zobaczyłem.

Wygląda na to iż program upadł/jest już nieaktywny i oddali pieniądze. Cały wkład własny.

Wypłacać żadnych zysków nie wypłacają. Tych 5$ nie dostałem, tylko swój wkład.


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - Fricooo - 24-09-2015 17:45

Program miał problemy z PayPalem dlatego admin postanowił zwrócić inwestycje na konta użytkowników, aby mogli postanowić czy chcą wejść do programu z innego procesora. Za to duży + dla admina.
Poza tym program cały czas wypłaca Big Grin


RE: PVtraffic | RevShare | 0.10$ dziennie - full2000 - 26-09-2015 13:01

Czy PayPal został wycofany z tego programu? Pytam bo na stronie pv nadal widnieje.