Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody (/Temat-Zamkniety-Pomysl-Nieoficjalne-Forum-UrwijNagrody-11900)

Strony: 1 2 3


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - michal2612 - 15-08-2010 12:06

Smerfetka bym zacytował twój post ale nie wiem jak. tahe a gift to nie scam. Po prostu mało nagród jest


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - kreatywny - 15-08-2010 12:26

(15-08-2010 12:06)michal2612 napisał(a):  Smerfetka bym zacytował twój post ale nie wiem jak. tahe a gift to nie scam. Po prostu mało nagród jest

post cytujesz klikając zielony plusik znajdujący się z prawej strony pod postem poprzednika obok "odpisz" oraz "zgłoś" i wtedy odpowiadasz;D hahaha


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - michal2612 - 15-08-2010 12:51

(15-08-2010 12:26)kreatywny napisał(a):  
(15-08-2010 12:06)michal2612 napisał(a):  Smerfetka bym zacytował twój post ale nie wiem jak. tahe a gift to nie scam. Po prostu mało nagród jest

post cytujesz klikając zielony plusik znajdujący się z prawej strony pod postem poprzednika obok "odpisz" oraz "zgłoś" i wtedy odpowiadasz;D hahaha


Dobra mam i może od razu zlikwidować te forum Nedds podobno oni wycofali się z nagród


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - kreatywny - 15-08-2010 13:01

albo zastąpić needs na urwijnagrody


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Admin - 15-08-2010 13:17

Nedds zostaje na zawsze.

A co do urwij nagrody to zdecydujcie czy poczekać czy stworzyć - póki co nie słyszałem o nich za bardzo.


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - MotorniczyTramwaju - 15-08-2010 13:25

Needs to musi być z wiadomych powodów Smile

A co do UrwijNagrody to sam nie wiem, żeby też tego nie było za dużo na forum


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - kreatywny - 15-08-2010 13:38

no nedds rozumiem już ;D a co do UN to napewno będzie bardziej popularne od qday bo sa czasami trudne zagadki itp ;D a jak będzie jakoś przeszkadzać albo będzie nie potrzebne to zawsze mozna usunąc


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Bolt - 15-08-2010 13:41

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=11875
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=11343&highlight=battlefield

hymm, zanim tag wystartowało to już był dział, nawet nagrody jednej nie rozdali to teraz można spróbować z urwijnagrody Smile


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - Daminn - 15-08-2010 18:37

Też jestem na tak, widać że działa i rozdaje nagrody.

smerfetka napisał(a):Na takeagift też na początku ktoś dostał xboxa 360 a potem strona okazała się wielkim SCAMEM. Zobaczmy wpierw postępy tej strony
Naucz się znaczenia słowa scam.


RE: Pomysł Nieoficjalne Forum UrwijNagrody - mi96 - 17-08-2010 22:09

Jestem jak najbardziej na tak