Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tuning - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tuning (/Temat-Tuning-1188)

Strony: 1 2 3


RE: Tuning - Songoku - 28-01-2010 13:01

To zależy od producenta, wytrzymałości, kształtu.Są już za 80-100 zł.


RE: Tuning - lokarz - 28-01-2010 13:04

no teraz zauważyłem w tym linku


RE: Tuning - Songoku - 28-01-2010 13:54

No to powodzenia w tuningowaniu. I uważaj z tymi neonami jak będziesz jechał koło Kościoła żeby mohery się nie wystraszyły Wink
I daj później jakieś foto jak wygląda twój rower.


RE: Tuning - lokarz - 28-01-2010 15:00

spoko dam dam neony nie są takie drogie widziałem na allegro po 3.60 zł to mało a może kupie takich dziesięć tylko dzie to wczepić by nie wypadło i mnie ta rowerze nie wywalił Wink ja umiem na rowerze na tylnim i przenim kole drifty ale jak mnie tak z nienacka złapie to nie wiem czy mnie nie wyrypie dzieć 3 metry od roweru Wink


RE: Tuning - lokarz - 28-01-2010 17:08

tylko jak to zamontować i gdzie??????


RE: Tuning - Omnixxx - 28-01-2010 19:30

Ja mam trochę banalny pomysł: kolega owinął czarną taśmą 2 szprychy i jak jedzie to tak dziwnie i efektownie widać


RE: Tuning - Songoku - 28-01-2010 20:05

Te neony co są na allegro to są świecące wentyle montowane są tam gdzie jest nakrętka aby napełnić dętkę powietrzem. I reagują tylko na ruch nie wiem dokładnie min. 5-10km/h.
Napisz o jakie neony ci chodzi np. może przewód świecący który podłączysz do baterii.

Radze ci zamontować to co napisałem w wcześniejszym poście , ja to mam zamontowane i wygląda to zajebiście.Foto niżej.
Reszta jakieś neony na ramę nie są już potrzebne jak wyjedziesz na miasto z takim czymś to dopiero będzie szpan Wink Wink Wink
[Obrazek: IMG_0801.JPG]

Omnixxx
Lepiej pomalować każdą szprychę innym kolorem to dopiero dziwnie i efektownie widać.


RE: Tuning - lokarz - 28-01-2010 21:43

no ale za ile to kupie i jak idzie z tymi neonami bo tam przecierz kable są


RE: Tuning - Songoku - 28-01-2010 22:04

MonkeyLight ---- 70 Euro


RE: Tuning - Dyzmator - 28-01-2010 22:13

a nie świecą się one przypadkiem , kiedy jest wykonywany ruch?