Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms (/Temat-Poradnik-Kilka-ciekawych-sposobow-na-zarobek-w-sub-sms-118564)

Strony: 1 2


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - ScroX - 31-07-2015 12:32

Osoby które zakupiły wcześniejsze poradniki i chcą zakupić ten proszeni są o wcześniejszy kontakt do mnie na pw w celu odebrania bonusu.


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - autoshot38 - 31-07-2015 13:27

Czyli tamte poradniki sprzedałeś dajmy na to 15 osobom żeby nie robić konkurencji i nisza się nie wypaliła za szybko, a teraz po jakimś czasie znów sprzedajesz między innymi tę samą niszę co była zawarta we wcześniejszych poradnikach. Bonus dla osób, które kupiły wcześniej i chcą zakupić ten, a co z tymi co nie chcą tego kupować? Sprzedajesz po raz kolejny tę niszę co wcześniej została już wyprzedana w twoich poradnikach i na tym cierpią twoi wcześniejszy kupujący.


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - ScroX - 31-07-2015 13:29

Zamiast snuć podejrzenia lub głupie teorię tutaj na forum przy czym tworzysz spam , napisz na pw i zapytaj, dowiesz się wszystkiego Wink


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - stoki - 31-07-2015 14:43

Co do poradnika musze powiedziec ze poraz kolejny sie nie zawiodlem z jednym malym ale: zeby byc fair wobe osob kupujacych poprzednie poradniki Scrox powinien usunac z tego metody zawarte w poprzednich poradnikach oraz dodac Bonus jaki obiecal dla stalych kupujacych. Poradnik ma potencjal i sadze ze jak poprzednie od tego sprzedajacego cena zwroci sie i jeszcze sie na nim zarobi. polecam


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - autoshot38 - 31-07-2015 15:01

Jakie podejrzenia? Zapytałem się, odpowiedziałeś i powiedziałem prawdę każdy ma prawo wiedzieć, że w swoim kolejnym poradniku umieściłeś metody z wcześniejszych poradników.


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - ScroX - 31-07-2015 15:07

Dlatego Kolejny raz proszę Cię żebyś zgłosił się do mnie na pw Smile

Dzięki za recenzję ! Smile


Odp: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - jupp82 - 22-08-2015 12:55

Zajrzyj na pw daj tez info na pp jak wplacic.

Tapnięte....


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - ScroX - 22-08-2015 22:41

Wszystko odpisane Smile


RE: [Poradnik] Kilka ciekawych sposobów na zarobek w sub/sms - surfer0700 - 04-11-2015 15:04

Posty oskarżające przepiąłem do nowego tematu. Ten zamykam.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.