Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Popularne wtyczki do WordPressa - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek:
Poradnik
Popularne wtyczki do WordPressa (/Temat-Popularne-wtyczki-do-WordPressa-118124)

Strony: 1 2


RE: Popularne wtyczki do WordPressa - Liromir - 21-07-2015 00:30

mowiąc szczerze i z szacunku do rangi, to to jest właśnie typowy przykład ukrytej farmy reputów - kopiuj wklej, ani słowo zmienione lub dodane od siebie a reputy lecą lepiej niż na refbacku


RE: Popularne wtyczki do WordPressa - MaLiN - 21-07-2015 00:39

(21-07-2015 00:30)Liromir napisał(a):  mowiąc szczerze i z szacunku do rangi, to to jest właśnie typowy przykład ukrytej farmy reputów - kopiuj wklej, ni słowo zmienione lub dodane od siebie a reputy lecą lepiej niż na refbacku

Ilość napisanych postów, czy też ilość reputów nie świadczy o tym, że ktoś jest super. Sam korzystam z poradników na zarabiam.com które zostały tu wstawione z innych miejsc i o tym nie napisano. Ale nie robię z tego powodu jakiegoś lamentu. Przynajmniej w taki sposób jak w tym temacie mogę się jakoś przyczyniać do życia forum i w pewnym sensie odwdzięczyć się innym za to co sami tu wstawiają.

Z Twoich wypowiedzi wnioskuje, że jesteś o coś zazdrosny Undecided Napisałeś, że nie podałem źródła - poprawiłem, ale nie Ty nadal szukasz jakiegoś problemu. To może wcale mam się nie udzielać na forum?

Jeśli już chcesz o tym popisać i uważasz że robię to tylko dla reputów z których i tak nic nie mam, to zgłoś moje posty, a nie offtopujesz ten temat Exclamation


RE: Popularne wtyczki do WordPressa - Liromir - 21-07-2015 00:58

To Ty tu lamentujesz i dodatkowo użalasz się nad sobą jaki Ty biedaczek, że dwie osoby zwróciły Ci uwagę byś dodał źródło, brawo zrobiłeś to po 7 postach. A cała heca o to, że wstawias coś, nazywasz to 'poradnikiem' i zgarniasz za to reputy mimo, że nie poświęciłeś temu 5 sekund i nawet nie podałeś źródła.

Myślę, że temat wyczerpany i nie ma co się już o tym rozpisywać Wink


RE: Popularne wtyczki do WordPressa - Sp00n - 02-09-2015 07:42

To forum jest o zarabianiu, jeśli ktoś chce robić komuś jakiej problemy to niech zgłosi sie do trudnych spraw.... Nie wiem czy dla was są tak ważne jakieś punkty czy co ? Co mu dadzą te punkty milion $ ? Śmieszne Wink dzięki za poradnik Wink