Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy to zbyt oklepany pomysł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: czy to zbyt oklepany pomysł? (/Temat-czy-to-zbyt-oklepany-pomysl-117561)

Strony: 1 2 3


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - chomik3 - 12-07-2015 21:37

Niby grupy oklepane i nie można zarobić, a w niektórych grupach co kilka minut nowy spam Wink I ciągle tylko podglądacz FB z tym samym oklepanym screenem. Sory za offtopic Wink


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - Uzumaki92 - 12-07-2015 21:55

Ja bym polecał uderzyć w coś mniej oklepanego na polskim rynku. Mniejsza, dużo mniejsza konkurencja i łatwiej się wybić Smile


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - denio - 12-07-2015 22:32

Na wszystkim idzie zarobić zależy jak się na to patrzy. Ja próbuję na razie nie wychodzi chociaż nie dawno było wiele lepiej ale to wszystko dlatego, że nie jestem na bieżąco z pewnymi rzeczami. Jeśli coś wymyśliłeś i masz na to pomysł to nie pytaj tylko spróbuj. Zrób jak uważasz i sam się przekonasz Wink


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - jasieeks - 13-07-2015 12:11

(12-07-2015 21:55)Uzumaki92 napisał(a):  Ja bym polecał uderzyć w coś mniej oklepanego na polskim rynku. Mniejsza, dużo mniejsza konkurencja i łatwiej się wybić Smile

dla mnie przepraszam ale odpowiedź bez sensu, właśnie o tym pisze, że nic lepszego wymyślić nie mogę.


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - Uzumaki92 - 13-07-2015 12:19

To już twoja sprawa.

Wyobraźnia i dobry pomysł to połowa sukcesu Tongue


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - adios123 - 13-07-2015 12:29

Dlaczego temat jeszcze istnieje? Autor powinien utracic dostep do strefy.


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - jasieeks - 13-07-2015 13:07

ja napisałem dlaczego jest ten temat tutaj, to ludzie się wypowiadają


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - piotrekprorok - 13-07-2015 13:07

(13-07-2015 12:29)adios123 napisał(a):  Dlaczego temat jeszcze istnieje? Autor powinien utracic dostep do strefy.

@[adios123] niestety ostatnio jest taki okres, że zgłaszane nieregulaminowe posty/tematy stoją nawet po kilka dni Xpokerface @[surfer0700] wróci i będzie znów czyściutko wszędzie Heart


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - jasieeks - 13-07-2015 13:20

sam również zgłosiłem swój temat Wink


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - AnnaKa - 13-07-2015 22:24

Nie tylko gimby mają wakacje tak naprawdę, administracja też ludzie i chcą odpocząć mimo wszystko chyba przez tyle godzin był ktoś online kto mógłby zrobić z tym porządek chociaż patrząc ostatnimi czasy na wysyp tematów i postów to mają co robić.

~Topic
Jak temat będzie w odpowiednim miejscu odpowiem co możesz z tym problemem zrobić.