Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś lepszego niż Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Coś lepszego niż Adsense (/Temat-Cos-lepszego-niz-Adsense-117203)

Strony: 1 2 3


RE: Coś lepszego niż Adsense - warinka - 07-07-2015 16:03

[Obrazek: fHB33cr.png]

PopAds.net
Zarejestrowałem się wczoraj, wieczorem wrzuciłem reklamę. Jak widać jest bardzo ładnie.
Po kliknięciu na stronie uruchamia się nowe okno z reklamą pod przeglądarką w której kliknięto.

Jeśli Cie interesuje serwis to podsyłam ref link. Służę oczywiście pomocą Tongue
LINK: https://goo.gl/vTPmjX


RE: Coś lepszego niż Adsense - Baroszek - 07-07-2015 16:25

A akceptują strony z taką tematyką jak ja mam?
I jak tam wypłacanie ?
Liczą się tylko wyświetlenia u nich czy klicki tez?


RE: Coś lepszego niż Adsense - warinka - 07-07-2015 16:28

Są wyplacalni, a co do akceptacji to trzeba zapisać się z linkiem i dostaniesz odpowiedź Smile myślę że bez problemu będzie. Powiem Ci tak - ktoś klika gdziekolwiek na stronie i otwiera się w tle reklama i tak zarabiasz Tongue


RE: Coś lepszego niż Adsense - Baroszek - 07-07-2015 17:47

I reklamy z adsense usunąć i dopiero zgłosić się z linkiem czy jak ?


RE: Coś lepszego niż Adsense - warinka - 07-07-2015 18:02

Ja wysłałem zgłoszenie mając na stronie reklamy adsense. Te reklamy się nie gryzą.


RE: Coś lepszego niż Adsense - Mercz - 07-07-2015 18:06

PopAds przypadkiem moze nie akceptuje stron, gdzie sa promowane filmy bez praw autorskich? Wink


RE: Coś lepszego niż Adsense - warinka - 07-07-2015 18:11

Tego nie wiem. Myślę,że warto sprawdzić niż gdybać. Wysłanie zgłoszenia to 30 sekund roboty Wink


RE: Coś lepszego niż Adsense - Baroszek - 07-07-2015 19:16

Hm to za chwilę wyślę, zobaczymy co z tego będzie.
Dam znać jak się dowiem co i jak Smile


RE: Coś lepszego niż Adsense - Baroszek - 07-07-2015 21:46

Ok jak najbardziej akceptowali.
Teraz tylko powiedzcie mi jedno.
Wystarczy wkleić ten 1 kod i to tyle?
Nie trzeba generować żadnych reklam czy jak to działa?


RE: Coś lepszego niż Adsense - fusek - 07-07-2015 21:50

Tak dokladnie