Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - zjadamkredki - 20-07-2015 21:13

Jeśli nie posiadam poprzedniego poradnika to będę w stanie pojąć sposoby/działania z II części ?


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 20-07-2015 21:24

(20-07-2015 21:13)zjadamkredki napisał(a):  Jeśli nie posiadam poprzedniego poradnika to będę w stanie pojąć sposoby/działania z II części ?

owszem, wszystko jest wytłumaczone tak, że nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z programami partnerskimi bez problemu sobie poradzi, ja sam również służę wsparciem i pomocą Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - fusek - 20-07-2015 21:50

Moge prosic screeny Zarobkow?


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 20-07-2015 21:59

@[fusek], odsyłam do dziennika, tam w ostatnim poście dzieliłem się przykładowymi dniówkami z jednego ze sposobów Tongue były jeszcze inne ale zaginęły w czeluściach dysku, jak się odnajdą to zarzuce Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - DawidMoney - 21-07-2015 22:17

Mam pytanko do osób które zakupiły poradnik, jak tam wynikiSmile?


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 21-07-2015 23:46

(21-07-2015 22:17)DawidMoney napisał(a):  Mam pytanko do osób które zakupiły poradnik, jak tam wynikiSmile?

Nie sądzę żeby ktoś po niecałym dniu generował jakieś zarobki, na samą akceptacje do sieci czeka się 2-3 dni a i bywa że trzeba sie "przygotować" Tongue

EDIT: przy okazji, gdyby ktoś był zainteresowany zarobkami, mój dzisiejszy wynik ( w zasadzie to już wczorajszy ):

[Obrazek: heszpng_waqqrhx.png]

jak widać można ładnie zarobić, przy większym wkładzie czasowym z pewnością może być więcej Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - zjadamkredki - 28-07-2015 14:36

Mógłby ktoś wstawić screen z zarobków ? Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Revoltan - 29-07-2015 15:37

też byłbym zainteresowany screenem Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - DawidMoney - 30-07-2015 22:48

Nie ma zarobków Big Grin nikt nie zarabia;p ehh


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 30-07-2015 22:55

Większość osób dopiero przysiadła do sposobu lub zaczyna pracę więc jak na razie ogromnych efektów pracy nie ma, tym bardziej że trzeba się z tym oswoić i na początku zaangażować ale niektórzy już generują pierwsze pieniążki i myślę że za kilka dni można się spodziewać jakichś screenów Wink