Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! (/Temat-WymianaSMS-Wymieniaj-SMS-na-pieniadze-116758)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Ruski - 30-06-2015 11:50

Cytat:Wypłaty z serwisu:

Użytkownik bez weryfikacji

do
100 PLN / 30 dni

Użytkownik zweryfikowany dowodem osobistym

do
250 PLN / 30 dni

Użytkownik zweryfikowany przelewem bankowym na kwotę 1 PLN

do
500 PLN / 30 dni

fajnie fajnie , ale chcialem wymienic 30 zł i wyplacic je od razu na Paypala. ale widze ze szhit bedzie.

I regulamin nie wspomina nic o tym ze nasz numer telefonu i email nie bedzie rozpowszechniany....


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Annuitant - 30-06-2015 13:21

A jaki masz problem z wymianą, że nie możesz na PayPala?


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - takemymoney - 02-07-2015 17:14

Wypłata aż 30 dni? :/


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Annuitant - 02-07-2015 20:41

Są limity wypłat w ciągu 30 dni na użytkownika. Bez weryfikacji miesięcznie możesz wypłacić do 100zł, kolejny poziom weryfikacji to do 250zł w ciągu 30 dni i najwyższy 500zł w ciągu 30 dni. Terminy realizacji dla zwykłego przelewu i PayPala to jeden dzień roboczy, wypłata ekspresowa na konto w ciągu 2 godzin (od 9-17). Wypłaty w formie kodów doładowań, paysafecard, kody do konsol są instant. Nie czekasz na nie Wink Klikasz i masz.


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - takemymoney - 02-07-2015 21:02

Ach, dzięki!


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 06-07-2015 11:24

Dzisiejsze informacje od admina :
Cytat:Serwis WymianaSMS przetransferował już ponad 7,5 tysiąca złotych na gotówkę do wypłat.

Tak wiec nisza rynkowa jak najbardziej trafiona.

Ps. Jeśli ktoś ma potrzebe skorzystania z serwisu, a jest to mu obojętne z jakiego linku się rejestruje, to bede wdzięczny jeśłi zarejestruje sie z mojego reflnka który zamieszciłem w pierwszym poście wraz z informacją o starcie tego serwisu. Was to nic nie kosztuje i nie robi różnicy a ja dostanę te pare gorszy na wakacyjne zimne piwko Smile
Nie wykluczone ze ja w przyszłosci także się odwdziecze, bowiem jak łatwo zauważyć jestem aktywnym uczestnikiem tego forum .


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - Ben_94 - 06-07-2015 11:26

Trochę słabo ze stawką Sad


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - rafi213 - 06-07-2015 12:17

Niższych stawek niestety nie znajdziemy w Pl. to prowizje dla operatorów , ale jesli komus zalega kasa z doładowań np. z oferty mixa to lepiej dostać tyle niż nic , tym bardziej ze wiekszosć osób nie wykorzysta tego na rozmowy które obecnie można powiedzieć są tak tanie że aż darmowe .


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - kolorpurpury - 08-07-2015 09:16

Ten serwis to strzał w 10! Ci co oczekują, ze za smsa za 2 zl dostana 1,90 maja male pojecie. Operator zabiera 50%, Panstwo zabiera 23%, 10% (z kwoty wyplat) idzie na polecajacych plus serwis musi wziac jakis % dla siebie. Zawsze mozecie to wydac na smsy do Radia Zet i i tak nie wygrac albo glosowac na Eurowizjii co i tak nic oczywiscie nie da Smile Mozecie tez czesc tej kasy po prostu odzyskac. Wasz wybor Smile Jak widac serwis ma branie i to spore. A mnie to bardzo cieszy bo dzieki temu zarobie w LucreLab fajna kase Smile


RE: WymianaSMS - Wymieniaj SMS na pieniądze! - daveo - 13-07-2015 14:49

Polecam , działa Smile