Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny (/Temat-Zainwestuj-w-projekt-5-zysku-w-72godziny-116732)

Strony: 1 2


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Meloman - 28-06-2015 14:14

Radzę wam nie inwestować u użytkownika dareo0045 nawet grosza. Użytkownik od kilku dni ewidentnie chce opuścić to forum [przy okazji obrażając wszystkich użytkowników tego forum], a że wpadł na pomysł jeszcze złoić "frajerów" na kasę to to jeszcze przed opuszczeniem czyni. Zresztą, co ja będę gołosłowny, sami zobaczcie co prezentuje sobą dareo0045 w tym temacie: http://zarabiam.com/Temat-klin-gora-hiphip-hura-116752
Przestrzegam przed tym użytkownikiem!

P.S
dareo0045 za parę chwil dostanie blokadę konta, więc tym bardziej to chyba koniec tematu Tongue


Odp: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - darson008 - 28-06-2015 15:14

Radzę ci Melomasn abyś poszedł do filharmoni jak na melomana(lub mlomana) przystało i zszedł ze mnie.Nie staraj się na forum być takim przewidującym i budzącym zaufanie.Dla mnie jesteś....a właściwie do kogo ja to piszę.Nie będę się aż tak poniżał.
Do reszty ekipy:
Jeśli planowaliście zbanowaniem konta pogrążyć niby mnie,no to bardzo mi przykro.
A na koniec to ja z rozkoszą was żegnam,a nie wy.
Adiosss
Uprzejmie nalegam o usunięcie tylko moich wątków/tematów(przeczytałem dziś je dokładnie i faktycznie w każdym jest coś nie za jasne,nie za ciemne:coolSmile,no chyba że nie grzeszycie jako takim honorem więc zrobicie jak chcecie.
Adiosss
Żegna was jak juz coś to pan Chwast.


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Meloman - 28-06-2015 15:25

Stary nie jest z Tobą dobrze, udaj się do psychiatry Undecided Myślisz że komuś będzie się chciało usuwać tematu jakiegoś popaprańca?


Odp: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - darson008 - 28-06-2015 15:49

Meloman.................do siebie piszesz?

Powtórnie Chwast nalega na usunięcie wszystkich jego tematów.
Koniec tego dobrego.Nie liczcie na to że będę komuś buty lizał i się czołgał.
Skoro Ban na zawsze to moje tematy do usunięcia też na zawsze.
Amen.


RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - PremAccHack - 28-06-2015 15:52

Hahaha Idę po popcorn dawać panowie Big Grin

Na chu* nam potrzebne twoje tematy do szczęścia?


Odp: RE: Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - darson008 - 28-06-2015 16:20

(28-06-2015 15:52)PremAccHack napisał(a):  Hahaha Idę po popcorn dawać panowie Big Grin

Na chu* nam potrzebne twoje tematy do szczęścia?

To czemuż to jeszcze zwlekają.Czas nagli,a tu zawrzdy zaisty przestój.
Czyżby czekali na przybycie króla Jagiełły i rozpoczęcie rady bojowej?
ps.
PremAccHack poczytałeś,a może Cole chcesz do popcornu??Tongue


Zainwestuj w projekt.5% zysku w 72godziny - Klin - 29-06-2015 14:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.