Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) (/Temat-Sprzedam-3-nisze-jak-zarobic-kilkadziesiat-zlotych-dziennie-PPA-PPI-PayPal-116583)

Strony: 1 2


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - piotrekprorok - 26-06-2015 20:23

Kolejny temat, który z opisu przypomina mi poradnik @[szykiryki] Smile


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 26-06-2015 20:30

(26-06-2015 20:23)piotrekprorok napisał(a):  Kolejny temat, który z opisu przypomina mi poradnik @[szykiryki] Smile

Szykiryki? Nie znam uzytkownika, proszę napisać do niego i spytać się czy od niego coś kupiłem Wink


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - szykiryki - 26-06-2015 20:59

siema to ja. O co kaman Tongue?

Temat zatwierdzony przez tutora, więc raczej nie ma się o co spierać.


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 26-06-2015 21:19

(26-06-2015 20:59)szykiryki napisał(a):  siema to ja. O co kaman Tongue?

Temat zatwierdzony przez tutora, więc raczej nie ma się o co spierać.
Czy kupiłem u ciebie poradnik? Smile


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - szykiryki - 26-06-2015 22:05

Mogłeś Smile. Kupiło mnostwo osób, których nicki już dawno zostały zbanowane, poradnik był na konkurencyjnych forach również, rozchodził się na lewo bez mojej wiedzy itp.

Jeśli jednak tutor zaakceptował temat, tak jak mówię- nie ma powodów do dyskusji i porównań, ja o nic nie oskarżam, byłam przywołana po prostu, a nie zamierzam kontrolować wszystkiego co pojawia się w poradnikach Smile. pozdro!


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 26-06-2015 22:10

(26-06-2015 22:05)szykiryki napisał(a):  Mogłeś Smile. Kupiło mnostwo osób, których nicki już dawno zostały zbanowane, poradnik był na konkurencyjnych forach również, rozchodził się na lewo bez mojej wiedzy itp.

Jeśli jednak tutor zaakceptował temat, tak jak mówię- nie ma powodów do dyskusji i porównań, ja o nic nie oskarżam, byłam przywołana po prostu, a nie zamierzam kontrolować wszystkiego co pojawia się w poradnikach Smile. pozdro!

Kupić nie kupiłem Smile Mogę ci na pw podać numer banku, imię i nazwisko itd.
Jednak myslę, że nie ma sensu!

Powtarzam zostało 8 poradników, zapraszam do zakupu!


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzysiek-PL - 27-06-2015 14:20

Witam, mam kilka pytań:

Czy podane przez ciebie nisze są tylko 18+?

W ile można odrobić poradnik?

O co chodzi z paypal?


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Krzychulski - 27-06-2015 15:24

(27-06-2015 14:20)Krzysiek-PL napisał(a):  Witam, mam kilka pytań:

Czy podane przez ciebie nisze są tylko 18+?

W ile można odrobić poradnik?

O co chodzi z paypal?
ogólnie jest tam nisza 18+, jednak jest i możliwa np. Metoda nr 3 która nie jest w ogóle związana z +18.

W ile można odrobić? Nawet 30 minut po zakupieni
u poradnika, na metodzie drugiej jesteśmy w stanie zarobić 40-50 zł w ciągu max godziny.

Metoda 3 jest pół automatem, najpierw robisz produkt następnie gdzieś go wystawiasz. Zarobki ok 10$ dziennie, jeśli wykonasz prawidłowo produkty.

PayPal? Może to być bank. Możemy pracować dzięki bankowi i PayPal. Kupisz poradnik będziesz wiedział Smile


RE: [Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Admin - 29-06-2015 22:36

Kupiłeś poradnik sam od siebie? ciekawe.


[Sprzedam] - 3 nisze jak zarobić kilkadziesiąt złotych dziennie! (PPA/PPI/PayPal) - Admin - 29-06-2015 22:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.