Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Chada (/Temat-Chada-116359)

Strony: 1 2 3


RE: Chada - Chada - 22-06-2015 11:35

Akurat ten tekst był dla żartu. Ostatnio potrzebuje kase na PayPalu a mam konto w Credit Agricole - po zmianie tokena na weryfikacje SMSową nie mogę robić żadnych przelewów ponieważ Nie mam zdefiniowanego odbiorcy. Zauważyłem to w piątek wieczorem a w weekend potrzebowałem 11$ na PP. Dzisiaj ide do banku i już wszystko będę miał naprawione.


P.S. Pozdro konfidenci facepalm


RE: Chada - DawidJ1906 - 22-06-2015 11:38

Nieźle beka


RE: Chada - Mercz - 22-06-2015 11:38

Chada to już któryś raz, słabe poczucie humoru. i jeszcze pozniej się tlumaczyles by go nakusic, że metoda działa, ale teraz kasę potrzebujesz?


RE: Chada - Chada - 22-06-2015 11:41

No już nie potrzebuje pieniędzy więc koniec dyskusji. Tekst z tym nowym był dla żartu zresztą tam Kiljan z niego żartował że nie ma pieniędzy bo zarabia na skracaczach Jerk2
Pozdro


RE: Chada - wiezaawieza - 22-06-2015 11:41

A ja myślę, że można było mu dać te 11 dolców i spiny by nie było xD

A tak serio to konsekwencje nie powinny być wyciągnięte, bo chłopak powiedział o co chodziło. Jedynie warn za ten tekst na sb o hajsie Tongue


RE: Chada - Mercz - 22-06-2015 12:31

(22-06-2015 11:41)wiezaawieza napisał(a):  A ja myślę, że można było mu dać te 11 dolców i spiny by nie było xD

A tak serio to konsekwencje nie powinny być wyciągnięte, bo chłopak powiedział o co chodziło. Jedynie warn za ten tekst na sb o hajsie Tongue

Każdy odbiera jak chce. Decyzje zostawiam Administratorowi. Napisał, ŻE JUŻ ICH NIE POTRZEBUJE, ale potrzebował i próbował coś wcisnąć innemu użytkownikowi (on tego nie wzial za zart) na SB, który służy DO DYSKUSJI. . Tak Kiljan żartował, ale później się tłumaczyłeś i sam pisałeś, że potrzebujesz tej kasy, więc wątpię, że był to żart.
Konsekwencji wyciągać nie ma co - rzeczywiście, tylko by użytkownik tego nie powtarzał, bo to już któraś taka akcja.


RE: Chada - Kurus92 - 22-06-2015 12:33

Ogólnie rzecz biorąc to trzeba robić tak,żeby pieniędzy nie pożyczać Smile


RE: Chada - ScroX - 22-06-2015 12:52

@[Mercz]
Przyganiał kocioł garnkowi , kiedy Ty się taki uczciwy zrobiłeś że zacząłeś sobie porządku na forum pilnować ? Bo czekaj czekaj.. ile to Ty już razy ludzi na tym forum wyje... ee.. Oszukałeś ? Chyba nie trzeba podawać linków do tematów gdzie byłeś posądzany o oszustwa, w twoim przypadku te akcje się ciągle powtarzają tylko na większa skale..

Co do samego @[Chada]
No tak nie rób bo widzisz że tu UCZCIWY użytkownik pilnuje porządku, ale faktycznie za dużo już tutaj wymuszeń na forum - ale sam odebrałem to jako formę żartu ale lepiej nie ryzykować takim zachowaniem Wink

Ale jestem ciekaw reakcji administracji, myślę że nie powinno tu być żadnej kary bo nic się nie stało.


RE: Chada - Mercz - 22-06-2015 13:01

Scrox, dział oszustwa / oceny handlarzy śledzę na bieżąco i tu się wypowiadam dosyć często.

Nie, konsekwencje niekonieczne są, bo nic złego się nie stało, ale to nie pierwsza taka akcja użytkownika z "pozyczka". Takich rzeczy nie zalatwia sie tez na SB. Inaczej całe forum i SB było by zaspamowane tekstami "Pozycz ktos 1$ szypko plis" "Kurde potrzebuje tej kasy dlatego masz za tyle" i takie tam, milo by Ci się przeglądało takie forum? Pisało na tak zaspamowanym czacie?
Tez z poczatku odebralem jako zart, ale pozniej jeszcze to tlumaczenie.

Nie chcę dla niego konsekwencji w postaci warna, bo mnie to nie usatysfakcjonuje. Do szczęscia nie jest mi to potrzebne.
Chcę po prostu by akcja się teraz nie powtarzała. Skoro użytkownik powiedzial, że sie nie powtórzy - mi to wystarczy. Nie wiem jak Administracji szanownej.


RE: Chada - Hybrid1990 - 22-06-2015 14:23

del