Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? (/Temat-Inwestycja-5k-zl-czy-w-ogole-warto-jesli-tak-to-w-co-115877)

Strony: 1 2 3 4


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - rafi213 - 26-06-2015 13:57

Może zainteresuj się Trafficmonsoon, z takim kapitałem mozesz osiągnąć niezłe ROI.
Ponadtto mam ciekawą propozycje dla osob z mojego zespołu obnizającą znacznie koszty pierwszej inwestycji. Jesli zainteresowany to skrobnij na Pw.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - kapi - 04-07-2015 17:03

Hmm, a co myślicie o Trading212? Testował ktoś? Wszystko tam działa tak samo jak na koncie demo (tzn. jak zamykasz pozycję, to dostajesz hajs, jaki jesteś za nią na plusie)?


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - CraftRidersPL - 06-07-2015 10:38

otwórz jakiś serwis z nagrodami, rozwiń się i jak będziesz miał 200% profitu to nie zapomnij kto ci podsunął pomysł Tongue
A tak serio to teraz ciężko z jakimiś pewnymi inwestycjami, ja się trochę "bawię' na giełdach krypto walutowych, na razie dobrze idzie a i nie ma ryzyka że firma nagle zniknie Smile
Własna strona internetowa to dobry pomysł, sam o tym myślałem tylko HTML-a nie znam :/


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - seba274 - 06-07-2015 13:47

(06-07-2015 10:38)CraftRidersPL napisał(a):  otwórz jakiś serwis z nagrodami, rozwiń się i jak będziesz miał 200% profitu to nie zapomnij kto ci podsunął pomysł Tongue
A tak serio to teraz ciężko z jakimiś pewnymi inwestycjami, ja się trochę "bawię' na giełdach krypto walutowych, na razie dobrze idzie a i nie ma ryzyka że firma nagle zniknie Smile
Własna strona internetowa to dobry pomysł, sam o tym myślałem tylko HTML-a nie znam :/

Ja znam się na programowaniu, nie jestem jakimś tam expert, ale postawić stronę umiem. Jak masz jakiś pomysł to pisz dogadamy się.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Obywatel - 08-08-2015 15:33

Może to i głupie, kup zielsko u hurtownika. Szybko kapitał pomnożysz. Stracić możesz wszędzie.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Mafesto - 08-08-2015 15:55

@[grzesiek1990] A czym jest inwestycja? Właśnie sposobem na zarobek lub stratę niosąc ze sobą ryzyko.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - alfonsPL - 08-08-2015 16:30

(08-08-2015 15:33)Obywatel napisał(a):  Może to i głupie, kup zielsko u hurtownika. Szybko kapitał pomnożysz. Stracić możesz wszędzie.

To już lepiej samemu hodować, po co tracić ogromną prowizje?
Poza tym nie warto w to wchodzić. Smile


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Mafesto - 08-08-2015 16:35

Jeśli chcecie zajmować się czymś nielegalnym, i dodatkowo obojętny jest wam los klientów to lepiej dopalacze. Koszt produkcji grama to około 60 groszy. W sumie tak naprawdę to jest szara strefa. Nie wierzcie jak mówią, że są nielegalne. Delegalizują jedne, wypuszczają kolejne. Mogą zarzucić ew. działanię na szkodę życia lub zdrowia za co grozi do 8 lat. Za sprzedaż narkotyków z art. 59KK grozi do 10 lat Smile


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Obywatel - 09-08-2015 08:47

Odnośnie legalności, to HYIP też jest nielegalny, tak jak bukmacherka w wielu krajach.
Dopalacze? Niższy wyrok? Jak ktoś zejdzie z Tego świata, po Twoim towarze, nie licz na niski wyrok. Ja pisałem o kupnie gotowego wyrobu, szybki zarobek.
Wy piszecie o produkcji. Odpowiednie warunki trza stworzyć, i poczekać na zysk.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Mafesto - 09-08-2015 09:09

Jeśli delikwent zejdzie, sędzia zastosuje art. 165KK § 4:

Cytat:Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Produkcja jest dziecinnie prosta, a pieniądze nieporównywalnie większe.

Żeby było jasne - nie jestem zwolennikiem dopalaczy, uważam, że jest to gówno większe od amfetaminy, właśnie dlatego pieniądze są większe.