Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czytam i dalej nie wiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Czytam i dalej nie wiem (/Temat-Czytam-i-dalej-nie-wiem-115713)

Strony: 1 2 3


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 13:14

No właśnie dobre pytanie.... poszukaj sam ofert pracy to natrafisz na takie które też naciągają na wysłanie sms lub zrobienie przelewu.

Ja Ci nie pomogę. Sam nie wiem. Arek mi pisał, że czegoś takiego nie można robić ale co miał napisać? Smile

Może to jest jak z przekroczeniem prędkości o 5 km/h - niby już karalne ale nikt się nie przyczepi Tongue


edit. Tak jest taka opcja Tongue


RE: Czytam i dalej nie wiem - Goldes - 10-06-2015 13:16

(10-06-2015 13:09)DaMi0DoG napisał(a):  O kurczaki a ja właśnie chciałem zrobić ofertę pracy . .. . I niby arkusz zgłoszeniowy do pobrania . Czyli lepiej to usunąć ??

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


Edit: na moje szczęście ogłoszenie na olx nie przeszło weryfikacji ; p niby za mało info.

Hapffff szkoda bo pomysł był spoko . A jest tak możliwość żeby owy plik się pobierał ?? Widziałem opcje przy tworzeniu linku link do pliku tylko czy to działa ?

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka

Lepiej to usuń. Ostatnio głośno się o tym zrobiło że ludzie gość szukał pracy a zapisał się do subskrypcji. O tym że to nie moralne to już nawet nie będę wspominał.


RE: Czytam i dalej nie wiem - DaMi0DoG - 10-06-2015 13:16

No i plusz bombki szczelił ; p mam 19 lat a do więzienia mi się nie spieszy

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka

No ale to jeżeli dam plik do pobierania i takowy plik się pobierze ludzie będą wysyłać mi to na email a ja nie odpisze to jak by nie było dostaną wszystko prócz pracy . Choć w sumie to jest trochę chamskie

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 13:20

To jeszcze Ci postawią zarzut wyłudzania danych osobowych jeżeli to będzie prawdziwy formularz Big Grin


RE: Czytam i dalej nie wiem - selfie - 10-06-2015 13:21

Nie bo celowo wprowadzasz w błąd gdyż żadnej pracy nawet nie masz zamiaru im dać.

Pomijając jak bardzo to niemoralne jest i że piszesz jak dziecko Lol

Po prostu promuj i się nie przejmuj (mówię o grach, filmach itp)


RE: Czytam i dalej nie wiem - DaMi0DoG - 10-06-2015 13:22

No to lead more jest w ogóle legalne ?? I na jakiej zasadzie mogę dodawać linii download jeżeli nic się nie pobiera

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Czytam i dalej nie wiem - selfie - 10-06-2015 13:23

Legalne, możesz promować tylko tak by w żadną stronę nie przesadzić.


RE: Czytam i dalej nie wiem - szykiryki - 10-06-2015 13:24

Na LM nie wolno promować ofert pracy, temat poruszany setki razy. Wyladujesz z banem i nie wyplacisz środków.

Co do reszty- program pliki jest w ofercie kilku dostawców sub/premium sms. Czesc z nich proponuje real content, wiec mozna wszystko robic legalnie- trzeba tylko pomyslec!


RE: Czytam i dalej nie wiem - DaMi0DoG - 10-06-2015 13:26

No i dalej nie wiem Czyli np daje powiedzmy cracki do gier tak jak ktoś wspomniał i lin obok to jest legalne ? Czy jeżeli nie dostanie pliku to już nie jest legalne

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 13:27

Jeżeli chodzi o cracki to można Ci wszystko, ściąganie takich rzeczy jest niezgodne z prawem więc nie wiem czy ktoś pójdzie na policje Big Grin