Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) (/Temat-Zarabianie-na-YouTube-BOT-Full-Automat-115553)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - Haxite - 08-06-2015 15:36

Przykro mi ale obecne forum służy m.in do zarabiania adminowi, a nam zwykłym szarakom jako forma do wymiany informacji, dyskusji, dzielenia się metodami zarobkowymi lub poglądów między użytkownikami. W tym przypadku miedzy nami (dyskusja z krytyką). Jak to bywa miedzy ludźmi podczas rozmowy rodzą się sprzeczki ;-)

Cały czas piszę na temat. Krytyka to również forma wymiany informacji bo gdyby nie to,to nadal miał byś gniot, a nie poradnik.

Jeżeli wszystkie poradniki na forum były równie tak wątpliwej jakości to ciężko byłoby zarobić.

Reasumując popraw poradnik i będzie cacy ale niestety przez mentalność gimba straciłeś potencjalnego refa, gratuluję i również pozdrawiam :-*


Btw nie dziękuj, że uratowałem cię od warna Jerk


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - raxos122 - 08-06-2015 15:42

Reasumując popraw poradnik i będzie cacy ale niestety przez mentalność gimba straciłeś potencjalnego refa, gratuluję i również pozdrawiam :-*
Jak już pisałem:
- Zazwyczaj osoby piszące do kogoś w takim stylu, są właśnie tym czym nazywają obrażaną osobę. Pozdrawiam...
A co do refa, i tak nie miałeś ochoty nim zostać.

Jak już widzę, dwie osoby już testują bota Smile Bot może się zacinać, bo jest w fazie beta, dlatego należy uważać, mi osobiście się to nie przytrafiło. Wysokich zarobków Smile


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - minicreep - 08-06-2015 17:02

Na stronie się zarejestrowałem z ciekawości, proszę o skan bota w ciemno nie lecę.


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - thesuns - 08-06-2015 22:11

1. Wyciszanie proszę nie całego systemu, a programu xdd
2. Po skończeniu się filmów zawiesza się i wyłącza xd
Win 7 x64
tak to działa dobrze xd Zaraz na vps się odpali i cyaa xd


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - raxos122 - 08-06-2015 22:13

Skan całej paczki:
https://www.virustotal.com/en/file/c3ff76bcdb5de8319e282745010bcec29b8a6b0ea9220216497df1006618e734/analysis/

Dołączam również do pierwszego postu.


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - thesuns - 08-06-2015 22:33

Wiesz... dużo dopracować tu trzeba xdd
To jakiś ddoser xdd Wywaliło mi interneta całego i do tego zżera bardzo dużo ram o_o Po 15 minutach działania 512mb ramu xdd kiedy chrome mi zużywał może 250mb przy 10 zakladkach.


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - raxos122 - 09-06-2015 14:35

Co do bota, to nie jest on mojej produkcji, więc musimy czekać na aktualizację.
A to, że się wyłącza to sprawdź czy klikasz manual view czy auto. Bo gdy klikasz manual to masz nastawione że po 1 się wyłącza. Sprawdź czy na dole zaznaczone jest use full auto view Smile


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - raxos122 - 09-06-2015 21:40

Zapraszam na PW po nową wersję bota.


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - Mroczek - 10-06-2015 15:24

jak odpalić ten bot .dll ;O


RE: Zarabianie na YouTube + BOT (Full Automat!) - raxos122 - 11-06-2015 14:45

To jest plik exe, jaki dll?
Nowy bot, zaaktualizowany w pierwszym poscie.