Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
badii - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: badii - oszust (/Temat-badii-oszust-115519)

Strony: 1 2


RE: badii - oszust - bodorek - 07-06-2015 23:33

(07-06-2015 23:22)badii napisał(a):  Zaden oszust, brak internetu spowodował, że nie miałem jak się z Tobą skontaktować.
Wyślij mi dane na PWN i zrobię przelew w ciągu najbliższych 24h.
Nie ryzykowalbym tutaj utraty konta i reputacji zdobytej oszukując bo trochę już tu jestem i chce jeszcze długo pobyć.

PW poszło, jeśli oczywiście przelew się pojawi, to postaram się, żeby temat wyleciał i dodam moje sprostowanie


RE: badii - oszust - badii - 08-06-2015 14:10

(07-06-2015 20:17)bodorek napisał(a):  PS: badii, jakby co to uzupełniłeś mi w pliku word imiona i nazwiska jego twórców, a więc osób w Twoim otoczeniu, więc na Twoim miejscu bym zapłacił Wink

Cytat:§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

tak sobie żartując, a tak całkiem serio - przelew został wysłany.
Myślę, że za parę chwil temat ten trafi do kosza Smile


RE: badii - oszust - bodorek - 08-06-2015 15:21

Jak tylko się zaksięguje, to osobiście o to zadbam Tongue


badii - oszust - surfer0700 - 09-06-2015 11:40

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.