Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! (/Temat-Dziennik-Wasatego-Mortdecai-115491)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Mortdecai - 10-06-2015 18:59

[Obrazek: 15042.png]
Dzień 4
Dzisiaj troszkę lepiej Wink standardowo punktuje zmagania :
  • Spam losową grą na STEAM z 5 kont - średnio co godzinę od 15.00 ( zostało mi 23 kont )
  • Filmy na YT, które promują mi pobieranie pliku w końcu zaczęły zarabiać! Wyświetleń przybywa, lajków przybywa. Co raz lepiej. No i na adsense coś wpada Wink
  • Na koncie matka na G+ przybywa wyświetleń, fałszywy alarm, że coś nie tak. Dziś przybyło ponad 400 Wink nowe lajki, nie wiem czemu te debile za przeproszeniem to lajkują, ale mi to nie przeszkadza ;p
  • Spam z konta na facebooku na spokojnie, po jednym tekście na 25 grupach - każdy tekst inny ( dla bezpieczeństwa ). Oczywiście kolejna porcja znajomych. Założyłem kolejne konto - nie będę nic nim robił tylko zbierał grupy.
  • Smutek, że nikt nie komentuje dziennika ;p ale przynajmniej mam gdzieś udokumentowane swoje zmagania ;p

Bilans zarobków i wydatków na dzień 10.06.2015
Cel na czerwiec: 400zł (zarobione : 151,50zł)
Dzisiejszy zarobek: 61,50
Inwestycje: 0



RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - wiezaawieza - 10-06-2015 23:05

Ja czytam Smile Bardzo ładne zarobki Wink Liczę na podsumowanie jakieś tego co już masz zrobione - zaplecze Wink


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Mortdecai - 10-06-2015 23:41

screeny i linki? jutro będą Wink
cieszę się, że ktoś czyta


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - AlmostDivine - 11-06-2015 10:40

Bardzo fajny dziennik!
Jako początkujący zapytam sie , jak tak dobrze rozeklamowałes konto matke?


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Mortdecai - 11-06-2015 11:13

(11-06-2015 10:40)AlmostDivine napisał(a):  Bardzo fajny dziennik!
Jako początkujący zapytam sie , jak tak dobrze rozeklamowałes konto matke?

Dzięki Wink

A więc tak :
1. Po stworzeniu konta matki - dodałem tam link z programem
2. Link do postu na koncie matka posłużył mi do spamowania na YouTube
3. Ludzie chcąc zdobyć dany program sami nabijali mi wyświetlenia wchodząc w niego.
4. Lajki sam od siebie z różnych kont nabijam od razu gdy tworze nowe konto gmail, tak samo z udostępnianiem.
5. Kilka komentarzy od siebie z różnych kont po czym zablokowałem możliwość komentowania.
6. W treści spam tekstu od wczoraj mam informację, że "za trud w wyszukaniu owego sposobu należy się lajk pod postem" - no może nie dokładnie tak samo, ale w ten deseń.


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - AlmostDivine - 11-06-2015 11:53

Dzieki za pomoc, moge jedynie sie odwdzieczyc reputacja + Tongue


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - srybus - 11-06-2015 13:00

Gratuluję zarobków i obserwuję! :>


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Mortdecai - 11-06-2015 13:06

(11-06-2015 11:53)AlmostDivine napisał(a):  Dzieki za pomoc, moge jedynie sie odwdzieczyc reputacja + Tongue

nie ma problemu, dzięki Wink

(11-06-2015 13:00)srybus napisał(a):  Gratuluję zarobków i obserwuję! :>

dziękuje Wink dziś wieczorem kolejny wpis


RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Mortdecai - 11-06-2015 21:29

[Obrazek: 15042.png]
Dzień 5
Dzisiaj najlepszy zarobek. Szczególnie między 20.00 a 21.00
[Obrazek: WZRiovV.jpg]

Na prośbę bym przedstawił zaplecze. Hmm nie wiem o co dokładnie chodzi... ale na mój chłopski rozum pewnie o to czym spamuje i gdzie. Czytajcie dokładnie mój dziennik. Wszystko jest lub będzie z czasem w nim zawarte.

No ale punktuje dzisiejsze trudy :
  • Dostałem dziś ostrzeżenie na forum za temat niezgodny z regulaminem. Postanowiłem to odpracować. Stworzyłem poradnik :
    http://zarabiam.com/Temat-Jak-latwo-zarabiac-dzieki-agar-io-115779
  • Dodatkowo muszę dodać 3 zdjęcia z zarobkami do forumowej galerii więc stworzyłem swoją galerię wygranych :
    http://zarabiam.com/galeria/index.php?cat=100486
    Jedno zdjęcie dziennie i po trzech dniach mam odpracowane 40% ostrzeżeń Wink
  • Spam losową grą na STEAM z 4 kont ( zostało mi 19 kont )
  • Spam na FB w grupach plikiem ze zdjęciami niegrzecznej nastolatki Wink - nie pytajcie
  • Na YouTube promuję plik do agar.io - ruch co raz lepszy, pobierania wchodzą już z automatu, więc na razie nie będę nigdzie tym spamić.
  • Zacząłem sprawdzać różne inne sposoby zarabiania. Obecnie testuję taki gdzie za 1k kliknięć mam około 8$. Co z tego będzie? Nie wiem. Ale jak coś będzie to tutaj zamieszczę szczegóły.
  • Odkryłem nową niszę. Nie podzielę się nią z Wami ( póki co ). I zamierzam w weekend do niej usiąść.
  • Jutro pierwszy dzień w nowej pracy. Idę dziś wcześniej spać więc na dziś koniec zarobków internetowych. Jutro też może być słabiej, ale na pewno gdy wrócę czymś się zajmę.

Bilans zarobków i wydatków na dzień 11.06.2015
Cel na czerwiec: 400zł (zarobione : 236zł)
Dzisiejszy zarobek: 84,50
Inwestycje: 0



RE: Dziennik Wąsatego Mortdecai ! - Mortdecai - 12-06-2015 20:04

[Obrazek: 15042.png]
Dzień 6


Dzisiaj nic nie spamiłem a lidy same wpadały Wink


Jako, że byłem dziś w pracy, a po pracy kupiłem sobie 6 butelek Specjala Czarnego, to nie bardzo mi się chciało spamić. Ucieszyłem się, gdy po powrocie do domu na moim koncie widniało 39,50zł. A jeszcze bardziej się ucieszyłem, gdy wygrałem Specjala pod kapslem. Kur*a. Miliony rozdają, miliony wypiłem i jeden kapsel xd.

W ciągu mojej małej libacji (za tło dla rozluźnienia wybrałem HearthStone - Heroes of Warcraft) wpadło jeszcze kilka lidów.


Bilans zarobków i wydatków na dzień 12.06.2015
Cel na czerwiec: 400zł (zarobione : 309zł)
Dzisiejszy zarobek: 73
Inwestycje: 0