Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Javascript na wybieranie kraju dziala! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Javascript na wybieranie kraju dziala! (/Temat-Javascript-na-wybieranie-kraju-dziala-11447)

Strony: 1 2


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Jumper002 - 06-08-2010 13:40

(06-08-2010 13:26)Indestructible napisał(a):  Nie Twojego autorstwa, pozdro..
Gdzie napisalem ze to jest mojego autorstwa? Naucz sie czytac a potem pisz... a nie sie spinasz nie wiadomo o co...
Dominator wyciąć kawałek skryptu to nie problem ala ja to sprawdziłem i jakoś inni tego nie wiedzieli jakoś nigdzie w żadnym poście też tego nie napisałeś więc umieściłem to na forum... z tego co wiem to twoj news na temat javascriptu byl skopiowany z innego forum i jakos to ci nie przeszkadzalo.


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Silek - 06-08-2010 13:58

Jejku. Człowiek pomaga użytkownikom a jeszcze macie pretensje o niewiadomo o co. Przynajmniej potrafi kombinować Wink


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Kalis - 07-08-2010 21:00

o może być ale wole ctrl + f


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Driver - 01-09-2010 12:01

działało to na ostatnim restocku np shopowym


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Jumper002 - 02-09-2010 07:55

powinno dzialac skoro dziala na symulatorze ktory ma skopiowany caly system anty-botowy z lockerz, oto link do niego:
http://lockerz-zone.net/
ja teraz uzywam ctr+f bo to jest bezpieczniejsze Tongue


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - xPietrek - 02-09-2010 10:43

(02-09-2010 07:55)Jumper002 napisał(a):  ja teraz uzywam ctr+f bo to jest bezpieczniejsze Tongue

Na dwóch restockach używałem JS'a i dostałem nagrodę. W sumie 2x 25$, ale jakby mieli anulować to by zanulowali.


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Bot222 - 11-09-2010 18:55

Jak to zainstalować,jestem nowy i nie wiem napisze ktoś ??.


RE: Javascript na wybieranie kraju dziala! - Jumper002 - 12-09-2010 09:49

W Mozilli Firefox masz u góry taki pasek z zakładkami na którym standardowo jest: Często odwiedzane, Pierwsze kroki, Aktualności.
Obok tych zakładek, na pustum pasku klikasz prawy przycisk myszy i z menu, które się pojawi wybierz "nowa zakładka".
W nazwę wpisz obojętnie co np. "PL"
A w pole adres wklej kod: "jselectCountry("PL",%20$("a[onclick*='PL']").get(0));%20hideCountries();"
Potem klikasz dodaj i na pasku powinna pojawić Ci się nowa zakładka o nazwie "PL"

Podczas restocku, gdy będziesz miał formularz do wypełnienia wystarczy, że klikniesz w tą zakładkę i kraj wybierze się automatycznie.