Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! (/Temat-FastLike-pl-Nowy-Portal-Wymiany-Fanow-FB-114425)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - FASTLIKE.PL - 21-05-2015 17:55

Jak na razie nigdzie Lol


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - TechByte - 21-05-2015 18:19

Można używać wielu kont facebook?
Możecie podać przykładowo ile trzeba kliknięć na jakąś nagrodę?


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - Haxite - 21-05-2015 19:24

W regulaminie wyraźnie jest napisane, że multi konta są zabronione. Poczytaj dokładniej.


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - FASTLIKE.PL - 21-05-2015 20:26

Można używać wielu kont ale na jednym założonym koncie fastlike.


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - FASTLIKE.PL - 21-05-2015 22:12

(21-05-2015 16:19)Lamojednorożec napisał(a):  O Cię Boziu, tak nieładnie napisane, że aż odechciewa się czytać + dwa wątki o tym samym Sad

Przypadkowo dodałem 2 moja wina wielkie sorry dla wszystkich!


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - szyweg - 21-05-2015 22:44

(21-05-2015 17:53)Haxite napisał(a):  W takim razie gdzie jest potrzebny? ;-)
Jak to gdzie ? W banku, chwilówkach i providencie np Jerk2

Edit:
Cytat:1. Użytkownik ma prawo dokonać zwrotu zakupionej usługi w terminie 10 dni od jej zakupu, zgodnie
z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o "ochronie niektórych praw konsumentów".

Ustawa została zmieniona:
Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)
14 dni Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów; dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy 12 miesięcy Jeżeli konsument nie został poinformowany przez przedsiębiorcę o prawie odstąpienia od umowy, prawo to wygasa po upływie 12 miesięcy od dnia upływu terminu, o którym mowa powyżej. Jeżeli jednak konsument został poinformowany przez Sprzedawcę o prawie odstąpienia od umowy przed upływem terminu, o którym mowa powyżej, termin do odstąpienia od umowy upływa po 14 dniach od udzielenia konsumentowi informacji o tym prawie.

Cytat:IX. Regulamin zwrotów i reklamacji

Do przerobienia.

Jest już późno. Regulamin przeczytałem pobieżnie jak coś znajdę jeszcze to dam znać. Zarejestruję się zobaczymy co z tego będzie.


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - FASTLIKE.PL - 22-05-2015 14:12

Wielkie dzięki poprawione Wink


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - Poldek - 22-05-2015 14:28

Hmm jestem drugi dzien juz i i co jest bledem.... te lajkowanie dnia pierwszego mialem 13 klikniec.... ok pkt zliczylo drugiego dnia tez cos ponad z czego polowa sie powtorzyla...... co mija sie z celem daje lajk otwiera mi sie strona fan page a tam ze juz wczesniej dalem like zamykam strony a pkt zostaja dodane..... Wink


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - FASTLIKE.PL - 22-05-2015 17:21

Błąd już został naprawiony Wink)


RE: FastLike.pl - Nowy Portal Wymiany Fanów FB! - Lion94 - 27-05-2015 16:20

@FastLike.PL:
popraw błąd związany z dodawaniem nieograniczonej ilości profili, ponieważ dodaję profil prawdziwy i zwraca błąd że mam dodać pięciu znajomych (a mam 809 znajomych) Tongue