Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania (/Temat-SPRZEDAM-Aplikacja-FB-V2-Z-uprawnieniami-do-publikowania-113450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - benga0 - 04-05-2015 19:48

Dziwne, że wyrollowana została tylko jedna osoba. Przecież jak się włamywać i oszukiwać to brać miliony, a nie tylko hajs od jednej, a nie od dwóch czy więcej osób.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - prelude - 04-05-2015 19:53

zanim wszedłem w to ogłoszenie...gdy tylko zobaczyłem je na liście tematów..pomyślałem.."fajna nisza dla oszustów...pewnie będzie trochę tych ogłoszeń" Big Grin wszedłem, czytam 1 post i widzę, że niska cena bo się spieszy.... i już byłem na 99% pewien, że to jakaś lipa...kolejne posty mnie rozwaliły Big Grin o 16-tej przelew a o 20 gość już ledwie piszeBig Grin nastąpiła szybka konsumpcja zarobkuBig Grin


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Matnox - 04-05-2015 19:57

Napisale ze jutro to wyjasnie, bo ze smartfona ciezko ogarnac


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - suchy0001 - 04-05-2015 19:57

Trochę szkoda narobić sobie kłopotów przez 350 zł. Xpokerface


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Gift Wallet - 04-05-2015 19:58

Polecam zgłosić sprawę na policje , wszystko zostanie sprawdzone ( nie tylko IP ale i setki różnych sposobów mają smerfy)


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Matnox - 04-05-2015 19:58

Ale od razu pisze ze ja jako wlasciciel tego konta od kilku dni nie mialem dostepu do internetu


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - prololex - 04-05-2015 19:59

Najpierw apka na konto, potem kasa, takie transakcje najlepiej przeprowadzać przy pomocy modów.


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - Gift Wallet - 04-05-2015 20:00

To też zostannie sprawdzone ,
Problem jest taki że Matnox nadal może za to beknąć nawet jak to nie On


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - karor - 04-05-2015 20:02

Zaraz wyjdzie teoria jak u ddww ze go pobili Lol

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: [SPRZEDAM] Aplikacja FB V2 - Z uprawnieniami do publikowania - benga0 - 04-05-2015 20:03

To mnie akurat nie interesuje. Czekam maksymalnie do jutra.
Wyjaśnienia mnie nie interesują.

Pieniądze, które zapłaciłem bądź aplikacja o której była mowa.

Jeśli nie spełnisz któregoś z tych warunków do jutra(2015-05-05) do godziny 15:00, to sprawa zostaje zgłoszona na policję.

edit
Na priv wysłałem potwierdzenie przelewu.
Tak jak napisałem powyżej. Czekam na zwrot pieniędzy lub aplikację v2 wraz z działającymi uprawnieniami postowania.