Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - polokk - 28-04-2015 17:18

powodzenia ! Big Grin


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - awesomerolnik - 28-04-2015 17:50

Powodzenia , będę sledził!Big Grin


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 29-04-2015 00:36

Dzień 1


[Obrazek: Hot_Cash.jpg]

[Obrazek: Leadmore.jpg]

Podsumowanie pierwszego dnia:
-Zrobiłam landing page pod jeden program
-Kupiłam na próbę jedno konto FB od użutkownika ScroX (polecam! Smile)
-Spamowałam linkami na FB i grupach które miałam na koncie od ScroXa

Wnoski:

-Spamować też trzeba umieć, poświęciłam dziś godzinę na spam (bałam się, że zbanują mi konto, to robiłam to z odstępami) mimo wszystko łącznie zdobyłam z 10UU.
-Być może problem niskiej ilości UU leży po stronie strony do skracania linków (skróć.pl)
-Być może podchodzę do tematu zbyt bezpiecznie i powinnam zacząć linkować agresywniej Smile.

Zastanawiam się także, który serwis da mi lepszy zarobek - Leadmore, czy Hotcash?



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - zjadamkredki - 29-04-2015 05:40

Dla mnie na Leadmore o wiele, wiele lepiej szło niż na Hotcashu - spamowałem głównie streamem. Też jestem początkujący i po 4 dniach udało mi się do 80zł dobić Big Grin a na Hotcashu pomimo 300 wizyt dalej nic.
Tyle, że na leadmore zmienili mi stawkę z 6zł na 3zł za słabą jakość smutny


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - adios123 - 29-04-2015 06:47

Hotcash jest najlepszy.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - rekki - 29-04-2015 11:13

Trochę mało tych starterów, u mnie czasami kilkanaście dziennie idzie przy jak to nazwałaś "agresywnym" spamie. Życzę powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 29-04-2015 13:04

(29-04-2015 11:13)rekki napisał(a):  Trochę mało tych starterów, u mnie czasami kilkanaście dziennie idzie przy jak to nazwałaś "agresywnym" spamie. Życzę powodzenia Wink

Niestety, dopóki nie będę miała jakiejś wizji, że coś na tym zarobię, to nie mogę sobie pozwolić na większe inwestycje Sad.

Dzień 2

Dzień drugi zaczął się tragicznie, na HotCash na razie 7UU.
Dodatkowo zmieniam cel na 3000zł i jakikolwiek dupowóz, ponieważ dziś moje "spadkowe" auto po bracie wyciągnęło kopyta i zatarł się silnik. Nie opłaca się już w niego inwestować - złom...



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - milosz998 - 29-04-2015 13:26

Przy 7 UU masz cel 3000 zł? Optymistycznie. Bardzo optymistycznie.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 29-04-2015 13:29

(29-04-2015 13:26)milosz998 napisał(a):  Przy 7 UU masz cel 3000 zł? Optymistycznie. Bardzo optymistycznie.

Przecież nie powiedziałam, że przy 7UU. To mój cel ogólny. A w temacie zarabiania jestem dopiero od 2 dni, mam nadzieję, że UU będą rosły z dnia na dzień.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - full2000 - 29-04-2015 15:18

Powodzenia.