Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nieaktualny dziennik (/Temat-Nieaktualny-dziennik-112068)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czas wziąć się w garść! - PanPatryk - 14-04-2015 20:05

Powodzenia! Zycze wysokich zarobków! Smile


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 14-04-2015 20:23

Dziękuję za miłe słowa.


Podczas trzech dni bez postów udało mi się uciułać 57.60 zł. Zarobek dzienny ustabilizował się przy 18 zł mniej więcej.


RE: Czas wziąć się w garść! - xplus - 15-04-2015 12:53

I ja życzę powodzenia w zarabianiu Huh


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 16-04-2015 19:28

Witam ponownie.

DZIEŃ TRZECI, CZWARTY, PIĄTY, SZÓSTY, SIÓDMY ÓSMY

Nie należały one do owocnych. Było głównie spowodowane brakiem ochoty i trochę czasu na dodawanie czegokolwiek. Powoli patrzę, jak kończy się moja kariera w internecie i marzenie o Alfie Romeo GT zostaje zniszczone smutny Jeżeli wszystko będzie szło takim tokiem jak teraz, obawiam się, że całkowicie zakończę swą działalność, aby się nie kompromitować.

Podsumowanie:


[Obrazek: Zarobki.jpg]


Cel dzienny NIEOSIĄGNIĘTY (SZEŚCIOKROTNIE).
Cel miesięczny w TRAKCIE REALIZACJI: 406,20/850 PLN

Za jakieś rady czy cokolwiek byłbym niezmiernie wdzięczny. Miłego wieczoru.

ADNOTACJA: Groszy wpadających co jakiś czas z FireSuba i odnowień z eForsy nie wliczam, bo to śmieszne kwoty.


RE: Czas wziąć się w garść! - Varnity - 16-04-2015 19:32

Początki zawsze bywają trudne, nie poddawaj się a będzie dobrze


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 16-04-2015 19:33

Nie są to niestety początki, siedzę w subskrypcjach od czasu EasySub. Przerażające.

Ach, zapomniałbym dodać, że została mi stówka po rozliczeniu się z US. Zawsze coś.


RE: Czas wziąć się w garść! - Varnity - 16-04-2015 19:40

Zabierz się może za Premium SMS, lepiej konwertują moim zdaniem i ogarnij większy ruch i wszystko będzie ok Smile


RE: Czas wziąć się w garść! - piciaszek - 16-04-2015 19:44

Po śmiesznych egzaminach spróbuję coś podziałać. Dziękuję za radę. Wink


RE: Czas wziąć się w garść! - MoneyNinja - 16-04-2015 22:30

Serio, zepnij poślady bo z tego co widze to nie wpada dużo hajsu dlatego że leniuchujeszJerk Smile A egzaminami się zbytnio nie przejmuj bo są banalne i wystarczy po prostu średnia ilość wiedzy + inteligentne myślenie i wyniki będą b.dobre. Pozdrawiam


RE: Czas wziąć się w garść! - feellove - 17-04-2015 10:47

Popieram Smile. Radze przetestować premium sms, może akurat to bedzie u Ciebie lepiej konwertować niz suby?
Powodzenia