Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) (/Temat-Pay-Per-Install-bez-tajemnic-Dowod-Wyplaty-111842)

Strony: 1 2 3


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - ChrupekPL - 07-04-2015 10:11

Dziękuje poradnik będ cały cas aktualizował !


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - Voldir - 07-04-2015 11:38

Wszystko a nawet więcej jest opisane w poradniku @[full2000]. Nic nowego nie wnosisz do tematu. Tak na serio to skoro wziąłeś fotkę z jego poradnika to wypadałoby zapytać o prawa autorskie czy w ogóle możesz ją zapożyczyć. Nie pomyślałeś o tym? Jak dla mnie to wygląda jak temat do nabijania postów, repów i poleconych. Nic więcej...


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - full2000 - 07-04-2015 15:03

@[Voldir] ma rację... przecież ten poradnik to prawie to samo co to http://zarabiam.com/Temat-Mini-Poradnik-PPI-Zacznij-Zarabiac-Przez-Internet-101406 facepalmfacepalm


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - Voldir - 07-04-2015 15:06

@[full2000]

Śmiem stwierdzić że autor tego tematu korzystał z Twojego poradnika, pozmieniał parę słów i utworzył niby "własny" poradnik. Więc poradnik nie jest jego autorstwa. Nie dość że bierze grafikę to jeszcze powinien wspomnieć o tym że fragmenty czy artykuł jest inspirowany Twoim poradnikiem bo to trochę chamskie zagranie i powinny zostać wyciągnięte konsekwencję z tego.


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - ChrupekPL - 07-04-2015 16:33

Niektórym ten poradnik bardzo pomógł a full2000 czy pytałeś się YouTube czy możesz zrobić foto ich serwisu ? Nikt tu nie jest bez winy może powinnam się ciebie zapytać ale foto jest z google tylko prowadzi z google do twojego poradnika ogarnołem to dopiero po kilku dniach


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - Voldir - 08-04-2015 10:17

(07-04-2015 16:33)ChrupekPL napisał(a):  Niektórym ten poradnik bardzo pomugł a full2000 czy pytałeś się YouTube czy możesz zrobić foto ich serwisu ? Nikt tu nie jest bez winy może powinnam się ciebie zapytać ale foto jest z google tylko prowadzi z google do twojego poradnika ogarnołem to dopiero po kilku dniach

pomugł - To już lepiej nikomu nie pomagaj - pomógł !

Google i YT jest serwisem publicznym i autorzy potwierdzili że mają prawa autorskie do wszystkich materiałów tam zamieszczonych a poza tym zrobił foto swojego posta, więc co Ty porównujesz, skoro nie ma tam żadnego loga Youtube, Google? Miał się pytać YT czy może zrobić sobie screen własnego posta na białym tle? Ty natomiast wykorzystałeś/aś (nie wiem) jego fotkę a to już różnica. Więc stwierdzenie że @[full2000] również ponosi jakąś winę jest po prostu bez sensownym odbijaniem piłeczki. Pomyśl najpierw facepalm


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - ChrupekPL - 08-04-2015 11:40

(08-04-2015 10:17)Voldir napisał(a):  
(07-04-2015 16:33)ChrupekPL napisał(a):  Niektórym ten poradnik bardzo pomugł a full2000 czy pytałeś się YouTube czy możesz zrobić foto ich serwisu ? Nikt tu nie jest bez winy może powinnam się ciebie zapytać ale foto jest z google tylko prowadzi z google do twojego poradnika ogarnołem to dopiero po kilku dniach

pomugł - To już lepiej nikomu nie pomagaj - pomógł !

Google i YT jest serwisem publicznym i autorzy potwierdzili że mają prawa autorskie do wszystkich materiałów tam zamieszczonych a poza tym zrobił foto swojego posta, więc co Ty porównujesz, skoro nie ma tam żadnego loga Youtube, Google? Miał się pytać YT czy może zrobić sobie screen własnego posta na białym tle? Ty natomiast wykorzystałeś/aś (nie wiem) jego fotkę a to już różnica. Więc stwierdzenie że @[full2000] również ponosi jakąś winę jest po prostu bez sensownym odbijaniem piłeczki. Pomyśl najpierw facepalm

Co do słowa to często piszę na telefonie i czasem nawet zamiast tak napise tje

Co do zdjęcia to bardzo żle zrobiłem i za chwile idę z pytaniem do szanownego full


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - Voldir - 08-04-2015 11:54

No i na tym można zakończyć temat. Grunt to umiejętność przyznania się do błędu Smile

Edit: Usunięty off-top Big Grin


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - GPlayer - 08-04-2015 14:43

Voldir trochę Exclamation

Ale po jego nazwie i po tym co pisał, że był lub nadal jest na telefonie można wywnioskować, że jest mężczyzną Smile


RE: Pay Per Install - bez tajemnic (Dowód Wypłaty) - full2000 - 08-04-2015 16:19

Tutaj nawet nie chodzi o zdjęcie tylko po co drugi raz prawie taki sam poradnik... Sens i ogólny zarys jest taki sam jak w mini poradniku ppi, część treści zerżnięta i delikatnie zmodyfikowana. No ale skoro administracji/ekipie to nie robi(albo nie chcą tego zauważać) to mi tym bardziej nie powinno...