Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Próbki cegieł od Wienenberger - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Próbki cegieł od Wienenberger (/Temat-Probki-cegiel-od-Wienenberger-111729)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - LMKY - 14-04-2015 14:48

Zamawiam, chyba sam murek postawię Big Grin


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - ganixon - 25-11-2015 16:35

Zamówione w niedzielę, dziś przyszło kurierem. 9KG. Big Grin

Poza tym bardzo ładne, można postawić na komodę jako ozdobę. Smile


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - effig - 26-11-2015 22:34

jesoo, zamówiłbym z pazerstwa ale mnie kobieta z domu wygoni z tym..Undecided


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - Gremquen - 26-11-2015 23:07

Haaa. Można to wykorzystać do niezłego trollingu na znajomym Wink


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - Królik524 - 01-12-2015 22:53

No i potem taka sytuacja, kurier zostawił awizo mówisz mamie żeby odebrała przesyłkę. Wraca do domu i mówi co ty tam cegły zamówiłeś, niezręczna sytuacja Big Grin Jerk2


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - mateusz28011 - 02-12-2015 11:21

Przyszła dzisiaj cegła, ale jednak nie ta, którą zamawiałem. Jestem rozczarowany xDDD


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - Madroxx - 02-12-2015 11:29

Sprzedajecie swoje dane za marną cegłę Tongue

Cytat:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o. moich danych osobowych w celu dostarczenia próbek produktów i w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 poz. 1182) oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o usługach i produktach Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o. na podany adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204). Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu do swoich danych, oraz prawo do ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla realizacji zamówienia próbek produktów.



RE: Próbki cegieł od Wienenberger - skiperrros - 02-12-2015 11:55

@[$] Madroxx

Eee tam cegła jako preznt na mikołaja zawsze sie moze przydać Big Grin Dane połowy użytkowników tego forum krążą i tak gdzieś po sieci dzięki tym kuponom z en.jd.com Big Grin


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - liliput00 - 02-12-2015 20:10

To ciekawe ponieważ myślałem że cegła to ceglą bez różnicy;d


RE: Próbki cegieł od Wienenberger - skiperrros - 17-12-2015 14:53

Idealna na troll kumpla Big Grin myślał, że mu myszka kurierem przyszła a tu paczka 9kg- 3 cegły... Jerk2