Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena pod Hacki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Domena pod Hacki (/Temat-Domena-pod-Hacki-111584)

Strony: 1 2 3


RE: Domena pod Hacki - tribler - 03-04-2015 20:35

@[Haxite] @[Money.] Domena prosto z rejestratora Big Grin Od nikogo nie kupowałem Cool


RE: Domena pod Hacki - Money. - 03-04-2015 20:39

Miałeś duże szczęście Lol Niejeden chciałby taką.. Na pewno dostaniesz niemałe pieniądze.


RE: Domena pod Hacki - tribler - 03-04-2015 20:41

Wycenię ją i dam wam znać jaką cenę jest warta ta domena Smile


RE: Domena pod Hacki - olekn1 - 03-04-2015 21:07

Tak z ciekawości przejrzałem sobie strony z domenami i można znaleźć wiele niezarejestrowanych, ciekawych pozycji np.:

StackOfHacks.com
BotForGame.com
BotsForGame.com
BotsForGames.com

Trochę pomyśleć i można zgarnąć trochę kasy Big Grin


RE: Domena pod Hacki - PanCaro - 03-04-2015 23:17

Na jakiej podstawie 500 USD + ? za słowa w domenie? facepalm to ja napisze hackforgame-jaksTekst.com wypozycjonuje i będzie na pierwszym miejscu a domena hackforgame.com na 50 stronie..... i która będzie więcej warta?

15 marca zarejestrowałeś?

z 50 zł warta.......


RE: Domena pod Hacki - Haxite - 03-04-2015 23:41

PanCaro wszystko zależy do czego Ci potrzebna. Możesz-miec-super-wypozycjonowana-domenę.pl i jej nie sprzedać za 1 zl
Pozycja w wyszukiwarkach to nie wszystko.
Tak, 500 USD za kluczowe słowa, tzw. domena generyczna. Pod jego domeną można zrobić bardzo dobry blog/serwis/portal/forum z hackami na cały świat.

Jednak dla pewności zaproponowałem zapytanie się ekspertów, którzy siedzą w domeningu od początku.
Jeśli uważasz, że przesadziłem z wyceną chętnie tą domenę kupie za 50 zł by później liczyć sam zysk tym bardziej, że na forum człowiek o dobrym sercu podzielił się super skryptem automatyzującym pracę.
Reasumując:
1. Masz duże doświadczenie w domeningu i widzisz coś czego reszta nie jest w stanie na chwile obecną zauważyć.
2. Nie masz pojęcia o domeningu i nie wiesz o co chodzi.

BTW. "za słowa w domenie" - a czymże jest domena jak nie zlepkiem słów, czasem z jednego słowa lub fraz brandowych? :-)
Pozdrawiam


RE: Domena pod Hacki - full2000 - 04-04-2015 21:16

Z tym słowem hack w domenie był bym ostrożny...
Google nie lubi "haków".


RE: Domena pod Hacki - tribler - 04-04-2015 22:29

@[full2000] @[Haxite] @[Money.]
Stronę wystawiłem za 10 tyś dolarów na sedo.com beka


RE: Domena pod Hacki - broofie - 04-04-2015 22:34

Uwazaj, bo ktos ja jeszcze kupi...


RE: Domena pod Hacki - tribler - 04-04-2015 22:42

@[broofie] Skąd wiesz? Big Grin Może jakiś bałwan się skusi? beka
Inne strony z hackami sprzedają się po podobnej cenie