Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podniesione stawki dla Użytkowników! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Podniesione stawki dla Użytkowników! (/Temat-Podniesione-stawki-dla-Uzytkownikow-111572)

Strony: 1 2 3


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - broofie - 08-04-2015 21:25

Eforsa, 4lead, Firesub ile tego bylo


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - Leaders - 08-04-2015 21:40

Chyba jednak byliśmy pierwsi. Firesub wybór kilku stawek wprowadził dopiero przed kilokoma dniami. A 4lead to serwis, który wystartował nieco ponad miesiąc temu i równie szybko upadł, więc ten przykład już całkiem z kosmosu Wink


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - broofie - 08-04-2015 22:29

Fs wprowadzilo stawki premium (4zl, 7zl i 10zl) tego samego dnia co wy. Ef oferowala takie stawki duuuuzo wczesniej Wink Ale nie wiem czy to az tak wazne
Tak czy inaczej pierwsi nie byliscie i to nie podlega watpliwosci.


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - Leaders - 08-04-2015 22:50

Przecież FireSub wprowadziło te stawki przed kilkoma dniami, a my rok temu...


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - broofie - 08-04-2015 23:07

Mowie dokladnie o stawkach 7 i 10zl. Takie stawki wprowadziliscie tydzien temu. Co do modelu platnosci to chyba nie o tym mowa w temacie.
Szczerze mowiac nie interesuje mnie kto byl pierwszy, drugi, siodmy i ostatni, kazdy serwis jest na swoj sposob unikalny i twierdzenie, ze ktorys z nich jest kopia poprzedniego, bo wprowadzil takie same modele platnosci (dziwne, zeby mial cos zmieniac w tej kwesti, chyba tylko stawki) jest troche niepowazne.


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - Leaders - 08-04-2015 23:46

Przeczytaj jeszcze raz to co napisaliśmy na początku i to co zanegowałeś Wink

Jako pierwszy serwis wprowadziliśmy Użytkownikom możliwość wyboru kilku stawek do promocji w ramach jednego programu. Fakt jakie to stawki jest tu bez znaczenia - chodzi tu tylko o sam fakt, że Użytkownik sam może decydować mając do wyboru kilka stawek, a nie ma narzuconej jednej. Jako pierwsi daliśmy taką możliwość, kilku linków z różnymi stawkami zamiast jednej.

A odnośnie jeszcze samej stawki 7 i 10 - wcześniej te stawki również były, w postaci 6.50 i 9.50 - podnieśliśmy je dzień wcześniej niż FireSub wdrożył u siebie te stawki, nie wiedząc, że akurat takowe oni wprowadzą.

Mam nadzieję, że przesłanie całości już jest jasne Wink


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - AnnaKa - 09-04-2015 00:53

Bez zaczepek mi tu FireSubik i HotCashik mają się dogadać i potentatować sobie na rynku w zgodzie Smile
Jak było każdy wie i Karczyk i Kiljanek i my nie mamy co tego komentować.
Każdy podąża za duchem czasu i obecnymi trendami.

Według mnie oba serwisy idą górą nad innymi i bardzo dobrze.
Uważam że odpowiednie osoby są na odpowiednim miejscu i tak powinno być.

Reszta według mnie nie istnieje na rynku SMS MT I MO


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - Leaders - 09-04-2015 01:43

Spokojnie, Karcz-Provider z FireMedia trzyma sztamę Smile


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - aero2 - 10-04-2015 15:08

Stawki 1.50 zł i 3.50 zł też powinny zostać podniesione.


RE: Podniesione stawki dla Użytkowników! - Armin Van Buuren - 10-04-2015 18:48

no dokładnie, ja glownie bazuje na stawce 1,50. Było by super jakby została podniesiona do 2 zł.