Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duża skuteczność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Duża skuteczność (/Temat-Duza-skutecznosc-111266)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Duża skuteczność - Aiken - 31-03-2015 13:20

Statystyki:
Ogólne:

Skuteczność typów: 8/12 (67%)
Skuteczność kuponów: 5/9 (56%)

Postawione: 61j
Wygrane łącznie: 77,85j
Zysk/Strata: 16,85j

Yield: 28%

Skuteczność według sportów:
Tenis: 8/12 (67%)

Kupony przedmeczowe:
Skuteczność typów: 5/8 (62,5%)
Skuteczność kuponów: 2/5 (40%)

Kupony LIVE:
Skuteczność typów: 3/4 (75%)
Skuteczność kuponów: 3/4 (75%)

--------------------------------
Jeżeli grałbyś ze mną od początku to:
Jeżeli jedna jednostka = 10 zł, to zarobiłbyś 168,50 zł
Jeżeli jedna jednostka = 100 zł, to zarobiłbyś 1685 zł

Kupon 11:
Challanger Le Gosier
Mahut N. - Bemelmans R. 2 @ 1.57
Marie J. - Roger-Vasselin E. 2 @ 1.20
Stawka: 6/10 | Kurs: 1,87 | ECZ: 5,22j


RE: Duża skuteczność - Garett - 31-03-2015 15:02

tylko tenisa typujesz? może ja zacznę grać na twoich typach Wink


RE: Duża skuteczność - zajazdowicz - 31-03-2015 15:04

Tam co wkeiles na glownej.. to informuje Cie że juz dawno nei ma zapisu Skrill ( moneybookers) dlatego Ci wkleje moj skan z wyplat .. wiec musisz się bardziej postarac mistrzu painta ..tak to powinno wygladac a nie Skrill (Moneybookers)
[Obrazek: 6pnntz.png]


RE: Duża skuteczność - Aiken - 31-03-2015 16:13

(31-03-2015 15:04)zajazdowicz napisał(a):  Tam co wkeiles na glownej.. to informuje Cie że juz dawno nei ma zapisu Skrill ( moneybookers) dlatego Ci wkleje moj skan z wyplat .. wiec musisz się bardziej postarac mistrzu painta ..tak to powinno wygladac a nie Skrill (Moneybookers)
[Obrazek: 6pnntz.png]

Wpiszę tutaj to co pod zdjęciem:
"A ja mam skrill (moneybookers). Podaj jakąś kwotę to ci pajacu wypłace i wrzuce screena. I nie wiem o czym mówicie z tym jimmy. Daje wam zarabiać a jeszcze marudzicie, jak wam coś nie pasuje mogę iść gdzie indziej, mi jest obojętne to forum"

To że ty przegrywasz all-iny a potem wielce obrażony bo się z tobą nikt nie zgadza zamykasz temat to nie znaczy, że masz mnie obrażać na pw i wymyślać jakieś zarzuty z dupy. Nie umiesz się zachować jak człowiek z honorem to się nie odzywaj. Jesteś absolutnie typowym januszem, który sam nie potrafi ale jeszcze mi popsuje zabawę bo jestem lepszy od niego.

(31-03-2015 15:02)Garett napisał(a):  tylko tenisa typujesz? może ja zacznę grać na twoich typach Wink

Nie tylko, ale prawda jest taka, że 95% to tenis.


RE: Duża skuteczność - zajazdowicz - 31-03-2015 16:18

przestań gadać głupoty.. niech każdy sobie sam sprawdzi w wypłatach jak to wygląda..
Zamknolem temat wczesniej niz ten typ nie weszedl wiec nie zaklamuj rzeczywistości kolego.


RE: Duża skuteczność - Aiken - 31-03-2015 16:27

(31-03-2015 16:18)zajazdowicz napisał(a):  przestań gadać głupoty.. niech każdy sobie sam sprawdzi w wypłatach jak to wygląda..
Zamknolem temat wczesniej niz ten typ nie weszedl wiec nie zaklamuj rzeczywistości kolego.

Zamknąłeś bo się obraziłeś, że nikt nie docenia jaki jesteś wspaniały bo mieliśmy inne zdanie niż ty na temat typu. Jakiś użytkownik zasugerował, że typ może nie wejść to zrobiłeś aferę jak baba, że to ataki na ciebie, że zamykasz konto, że bez łaski.

TO JEST FORUM DO DYSKUSJI, ŻEBY DYSKUTOWAĆ I POZNAWAĆ ZDANIE INNYCH LUDZI. JEŻELI TEGO NIE ROZUMIESZ TO JAKOŚ MI NIE SZKODA, ŻE SIĘ ZWINĄŁEŚ Z TEMATEM.

PS. Nie gadam głupot, mam napisane skrill (moneybookers). Nie wiem jaki jest tego powód, ale jakoś szczególnie mnie to nie interesuje. Jak ktoś wpadnie na pomysł jak udowodnić te wypłaty bez podejrzeń to poproszę rozwiązanie na pw. A ty przestań pajacować tutaj. Zablokowałem cię na pw bo nie mogłem słuchać jak sobie wymyślasz i mnie obrażasz to postanowiłeś to tutaj zrobić. Nie chce z tobą rozmawiać więcej ponieważ uważam, że jesteś prostakiem.

Kupon 12 [LIVE]:
ATP Miami
Mannarino A. - Thiem D. 1 @ 1.61 (postawione przy stanie 4:3 w pierwszym secie)
Stawka: 6/10 | ECZ: 3,66j


RE: Duża skuteczność - zajazdowicz - 31-03-2015 16:45

Gościu rozumiesz że nie możesz miec specjalnego bet365 .. nie ma takiej możliwości byś tak tam miał.. sięgnołeś po pierwszy lepszy jakis stary skan.. przerobiles go w paintcie ( daty wkleiles te na dniach) i lecimy z tematem Smile I NIE GADAJ GŁUPOT nie ma takiej opcji... a jak juz tak sie upierasz to nagraj filmik i wstaw go tutaj jak poruszasz się po swoim koncie w zakladce "wyplaty" to Ci wtedy uwierze.. ale tego nie zrobisz bo doskonale wiesz jak jest Smile


RE: Duża skuteczność - Aiken - 31-03-2015 16:49

(31-03-2015 16:45)zajazdowicz napisał(a):  Gościu rozumiesz że nie możesz miec specjalnego bet365 .. nie ma takiej możliwości byś tak tam miał.. sięgnołeś po pierwszy lepszy jakis stary skan.. przerobiles go w paintcie ( daty wkleiles te na dniach) i lecimy z tematem Smile I NIE GADAJ GŁUPOT nie ma takiej opcji... a jak juz tak sie upierasz to nagraj filmik i wstaw go tutaj jak poruszasz się po swoim koncie w zakladce "wyplaty" to Ci wtedy uwierze.. ale tego nie zrobisz bo doskonale wiesz jak jest Smile

Ok, a możemy się założyć w ten sposób:
Jeżeli nie wstawię filmiku w ciągu 24 h to dostane bana, ale jeżeli wstawię to ty dostajesz bana od administracji?

Jeżeli nie to uciekaj stąd pajacu bez honoru.

A no i oczywiście przeprosiny drukowanymi tutaj, zanim dostaniesz bana.


RE: Duża skuteczność - zajazdowicz - 31-03-2015 16:56

(31-03-2015 16:49)Aiken napisał(a):  
(31-03-2015 16:45)zajazdowicz napisał(a):  Gościu rozumiesz że nie możesz miec specjalnego bet365 .. nie ma takiej możliwości byś tak tam miał.. sięgnołeś po pierwszy lepszy jakis stary skan.. przerobiles go w paintcie ( daty wkleiles te na dniach) i lecimy z tematem Smile I NIE GADAJ GŁUPOT nie ma takiej opcji... a jak juz tak sie upierasz to nagraj filmik i wstaw go tutaj jak poruszasz się po swoim koncie w zakladce "wyplaty" to Ci wtedy uwierze.. ale tego nie zrobisz bo doskonale wiesz jak jest Smile

Ok, a możemy się założyć w ten sposób:
Jeżeli nie wstawię filmiku w ciągu 24 h to dostane bana, ale jeżeli wstawię to ty dostajesz bana od administracji?

Jeżeli nie to uciekaj stąd pajacu bez honoru.

A no i oczywiście przeprosiny drukowanymi tutaj, zanim dostaniesz bana.



tak ale to ma byc na pelny ekran a nie taki kawałek ekranu sprytnie zmanipulowany.. ma byc data, wszystko widoczne. masz oczywiscie wszystko "zaznaczyc" kursorem żeby nie bylo ze nagrywasz filmik paintbeta Smile czekam


RE: Duża skuteczność - Aiken - 31-03-2015 16:58

(31-03-2015 16:56)zajazdowicz napisał(a):  tak ale to ma byc na pelny ekran a nie taki kawałek ekranu sprytnie zmanipulowany.. ma byc data, wszystko widoczne. masz oczywiscie wszystko "zaznaczyc" kursorem żeby nie bylo ze nagrywasz filmik paintbeta Smile czekam

Ok to jesteśmy umówieniSmile "szykuj dupe"

(31-03-2015 16:58)Aiken napisał(a):  
(31-03-2015 16:56)zajazdowicz napisał(a):  tak ale to ma byc na pelny ekran a nie taki kawałek ekranu sprytnie zmanipulowany.. ma byc data, wszystko widoczne. masz oczywiscie wszystko "zaznaczyc" kursorem żeby nie bylo ze nagrywasz filmik paintbeta Smile czekam

Ok to jesteśmy umówieniSmile "szykuj dupe"

Przemyślałem sprawę. Nie będę robił czegoś specjalnie dla ciebie, więc ugryź się wiesz w co. Wrzucam pierwszą stronę zakładów z obrotem, a jak coś ci się nie podoba to idź i załatw mi bana. Nie będę się z każdym głupkiem kłócił tylko będę dawał wam typy. Robię to kompletnie za darmo więc nie wiem jaki niektórzy mają problem. A jak ktoś nie wierzy? Nie mój problemSmile
[Obrazek: zak_ady_marzec.jpg]